Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chalupa Preisler

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Preisler - celoroční ubytování Jizerské hory

Chalupa Preisler nacházející se v obci Příchovice se může pochlubit perfektní polohou v blízkosti hned tří lyžařských vleků v Jizerských horách. V její bezprostřední blízkosti jsou i běžecké trasy nebo cyklostezky. Samostatně stojící chalupa s neoploceným pozemkem nabízí ubytování v třílůžkových a dvoulůžkových pokojích. Není problém se tu po dohodě ubytovat se psem. Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyň a venkovní posezení s možností grilování. Ti, kteří přijedou autem, jistě ocení možnost parkování přímo u chalupy, v zimě přibližně 60 metrů od objektu. Chalupu Preisler ocení nejen rodiny s dětmi, ale i turisté, kteří milují přírodu či zimní sporty.

 

Pokoje

Chalupu Preisler ocení nejen rodiny s dětmi, ale i turisté, kteří milují přírodu či zimní sporty. K dispozici jsou pokoje pro dvě až tři osoby.
Chalupa je kompletně vybavena. Hosté tu mohou využívat kuchyň a jídelnu s krbem, do kterého si ubytovaní sami zajišťují topivo. Jinak je chalupa vytápěna přímotopy. Součástí objektu jsou 3 dvoulůžkové ložnice s možnostmi přistýlek formou válendy, dále koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Ubytování se psem je po dohodě možné.

 

Stravování

Hosté Chalupy Preisler mají k dispozici kuchyň k vlastnímu vaření. Ta je vybavena dvouplotýnkovým sporákem, kávovarem, toustovačem, lednicí a potřebným nádobím. Samozřejmostí je prostornější jídelna s krbem.

V letních měsících každého jistě potěší možnost posezení na zahradě, kde je k dispozici gril.

Obchod je v blízkosti chalupy. Restaurace je pak vzdálena asi 400 metrů od domu.

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

V okolí chalupy

Chalupa Preisler se nachází v Kořenově v Jizerských horách. V její blízkosti jsou ideální podmínky pro aktivní trávení letní i zimní dovolené.

K dispozici jsou hned 3 lyžařské vleky. Ten U Čápa je od chalupy vzdálen 400 metrů. 1 km odsud je pak areál Rejdice se snowparkem, nočním lyžováním a umělým zasněžováním. Vlek Pod hvězdou je od objektu vzdálen 500 metrů. Nechybí upravované běžecké tratě.

Dále je možné vyzkoušet minigolf, bowling, jízdu na kole či turistiku.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI