Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chalupa se špejcharem z 18. století - Košťálov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa se Špejcharem - rekreace Krkonoše

Romantická chalupa se špejcharem z 18. století je situována v soukromí na stráni uprostřed louky v malebné podkrkonošské osadě Kundratice, která je místní částí obce Košťálov. Nádherná poloroubená chalupa je zrekonstruovaná v původním stylu - s kamenným krbem, funkční původní pecí, nádhernými klenutými stropy a špejcharem z 18. století, který je nejstarším špejcharem v regionu a národní kulturní památkou. Chalupa má dispoziční řešení 4+1 a poskytuje pohodlné ubytování pro 6 osob. U chalupy je hostům k dispozici uzavřený dvůr vhodný pro letní odpočinkové posezení a grilovačku. Parkovat lze přímo u chalupy (2 místa v uzavřeném dvoře).

 

Ubytování na chalupě

Chalupa 4 + 1 sestává ze čtyřlůžkové ložnice, dvoulůžkové ložnice, nádherné prostorné společenské místnosti s kamenným krbem a klenutým stropem, kuchyně s původní pecí a zrekonstruovanou kuchyňskou linkou, prostorné chodby s pingpongovým stolem a koupelny s vanou a toaletou. Chalupa disponuje ústředním topením na elektrokotel a bojlerem na teplou vodu. K dispozici je zahradní nábytek a venkovní gril v uzavřeném dvoře chalupy. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

K dispozici zahradní nábytek, gril, ping pongový stůl.

 

Stravování

Chalupa má kompletně vybavenou kuchyň, která hostům nabízí možnost vlastního vaření. Hosté, kteří v průběhu dovolené dávají přednost stravování v restauraci, se mohou vydat do restaurace v Košťálově (4 km) nebo do některé z restaurací v Jilemnici (8 km).

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Okolí chalupy

Blízké okolí chalupy nabízí spoustu příležitostí k příjemnému trávení dovolené. V létě je chalupa ideálním výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku - Krkonoše, CHKO Český ráj. Jen 200 m od objektu se nachází tenisový kurt a v horkých letních dnech se můžete osvěžit na koupališti v Košťálově (4 km). V zimě jistě oceníte blízkost lyžařského vleku (200 m od chalupy) a vydat se můžete také do okolních lyžařských areálů – Jilemnice 8 km, Benecko 15 km, Vrchlabí 18 km, Špindlerův Mlýn 30 km.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI