Chalupa u Čeřovskejch

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v centru Harrachova ve zrekonstruované krkonošské chalupě, s výhledem na areál skokanských můstků, 3 minuty pěšky od lanovky na Čertovu horu a areálu běžeckých tratí. Nabízíme (celoročně) rekreační pobyty v atraktivní lokalitě sportovního střediska Harrachov. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny od 3 do 20-ti osob, (možnost pronajmutí celé chaty). Velmi výhodné umístění, 3 minuty pěšky od lanovky na Čertovu horu a 2 minuty pěšky do centra Harrachova (restaurace, obchody, půjčovny sportovního vybavení apod.) Chata je dobře přístupná i v zimním období. Parkování u chalupy a 1 garážové stání zdarma. U chalupy je nová půjčovna lyží a snowbordů, naši hosté zde mají 15% slevu na veškeré vybavenÉí. Místo pro úschovu lyží, snowboardů a kol, ohniště a gril, pískoviště, houpačky, skluzavka prostorný výběh pro Vaše nejmenší ratolesti na pozemku chalupy, větší hřiště najdete ve vzdálenosti asi 200m od chalupy. Připojení na internet WIFI. TIP! každý den rohlíčky obzvláště vypečené a jiné dobroty v pekařství „U Vokřínků“ 100m od chalupy.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI