Chalupa u Čeřovskejch

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v centru Harrachova ve zrekonstruované krkonošské chalupě, s výhledem na areál skokanských můstků, 3 minuty pěšky od lanovky na Čertovu horu a areálu běžeckých tratí. Nabízíme (celoročně) rekreační pobyty v atraktivní lokalitě sportovního střediska Harrachov. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny od 3 do 20-ti osob, (možnost pronajmutí celé chaty). Velmi výhodné umístění, 3 minuty pěšky od lanovky na Čertovu horu a 2 minuty pěšky do centra Harrachova (restaurace, obchody, půjčovny sportovního vybavení apod.) Chata je dobře přístupná i v zimním období. Parkování u chalupy a 1 garážové stání zdarma. U chalupy je nová půjčovna lyží a snowbordů, naši hosté zde mají 15% slevu na veškeré vybavenÉí. Místo pro úschovu lyží, snowboardů a kol, ohniště a gril, pískoviště, houpačky, skluzavka prostorný výběh pro Vaše nejmenší ratolesti na pozemku chalupy, větší hřiště najdete ve vzdálenosti asi 200m od chalupy. Připojení na internet WIFI. TIP! každý den rohlíčky obzvláště vypečené a jiné dobroty v pekařství „U Vokřínků“ 100m od chalupy.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI