Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chalupa U Dvou půlek - Osečná

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa U Dvou půlek - ubytování Kotel Osečná

Chalupa U Dvou půlek leží v malebné obci Osečná v blízkosti lázní Kundratice. Ubytování je zachováné ve starobylém stavu zařízené starožitným nábytkem při zachování plného komfortu užívání, včetně staré chlebové pece s lůžkouvou úpravou a venkovního posezení s udírnou a krbem. Tato chalupa prošla rekonstrukcí německou firmou a jedná se se o bývalé hospodářství r. 1850. Ubytování je nabízeno ve 3-třílůžkových pokojích a jednom dvojlůžkovém pokoji. Plné soukromí a pohodlí však do 8 osob. (3x manželské dvojlůžko). V chatě se nachází jedna koupelna se sprchovým koutem a WC.

 

Ubytování na chatě

Ubytování je nabízeno ve 3-třílůžkových pokojích a jednom dvojlůžkovém pokoji. Plné soukromí a pohodlí však do 8 osob. (3x manželské dvojlůžko). V chatě se nachází jedna koupelna se sprchovým koutem a WC. Jedno WC venku.

Ve společenské místnosti se nachází krbová kamna na dřevo s pecí, nechybí rovněž TV+sat, DVD a jiný veškerý komfort,který se bude starat o Vaše pohodlí, aby jste se cítili jako doma. Parkování je zajištěno 3x ve stodole a 3x venku. Chata je vybavena nábytkem, lůžkovinami, nádobím, příbory, zahradnim nábytkem. Povlečení na lůžkoviny u týdeních pobytů v ceně, u víkendových pobytů možno dohodou.

 

Stravování

Velmi dobře zařízená kuchyně se postará o přípravu Vašich pokrmů. V kuchyni se nachází sklokeramická deska, horkovzduch, topinkovač, kávovar, mikrovlnka, konvice. Obchody a restaurace jsou v Osečné - 1600m, miniobchod v místě.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Okolí chalupy

Okolí Chaty U Dvou půlek láká především turistickými cíly. Jedná se například o návštěvu Osečné, Lázně Kundratice 1,7 km. Křižany Krkavčí Skály 7 km, Jabloné v Podještědí - hrad Lemberg 10 km a jiné.

Daváte přednost spíše sportovnímu vyžití? k návštěvě láká rekreační středisko Hamr na Jezeře, koupání vodní sporty - 8km.

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI