Chalupa U Sýkorů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově zrekonstruovaná, plně vybavená rekreační poloroubená chalupa pro 8 osob s výhledem na Špičák, nabízí možnost krátkodobých i dlouhodobých rekreací po celý rok.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zimní rekreace:

Harrachov - 18 km, Ski centrum Špičák - 2 km (půjčovna lyží a snowboardů), množství běžeckých a sjezdových tratí, občerstvení v penzionech a restauracích, Jablonec n.N. - 9 km, Liberec - 30 km, atd.

Letní rekreace:

množství cyklostezek, vyjíždky na koni, procházky po okolí,  ZOO a botanická zahrada Liberec, Aquacentrum Liberec, zábavné centrum BABYLON, možnost koupání v přehradě v Jablonci n.N.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI