Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chalupa U Trompetra - Bedřichov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa U Trompetra - celoroční chata Jizerské hory

Chalupa se nachází na horním konci Bedřichova v Jizerských horách. Poskytujeme ubytování pro skupiny ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita je až 20 osob. Chalupa je celoročně obyvatelná. V chatě je Wi-Fi připojení a sauna.

V přízemí je velká společenská místnost s krbem a dětským koutkem, společná kuchyň (vybavená myčkou, mikrovlnnou troubou, lednicí,  rychlovarnou konvicí, sklokeramickou varnou deskou a troubou), společné WC, sauna se sprchovým koutem a 1 pokoj se sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo). V patře je 7 pokojů (z toho 2 se sprchovým koutem), 3 WC a 1 koupelna se sprchou a umyvadlem.

Parkovat lze na dvoře u hlavního vchodu do domu. Součástí chalupy je technická místnost, ve které najdete lyžárnu, mazací stůl na lyže nebo stůl na ping-pong. 20m od domu je autobusová zastávka (Bedřichov, odb.).

Na zahradě můžete posedět, grilovat, upéct buřty na ohništi nebo si třeba zahrát pétanque.

Ke stravování doporučujeme Stánek Maliník (150 m) nebo "Hospodu" v sousedství (40 m)

 

Popis ubytování

V chalupě jsou převážně dvoulůžkové pokoje s celkovou kapacitou 20 lůžek, 5 sprchových koutů a 5 WC.

 •     Pokoj č. 1:     Apartmán - pětilůžkový (2 pokoje - 1. tři oddělené postele, 2. manželská postel), koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem.
 •     Pokoj č. 2:    dvoulůžkový –  manželská postel
 •     Pokoj č. 3:    dvoulůžkový - oddělené postele
 •     Pokoj č. 4:    dvoulůžkový - oddělené postele
 •     Pokoj č. 5:    čtyřlůžkový - oddělené postele a dvě lůžka ve štítu, umyvadlo, společná průchozí koupelna se sprchou a WC s pokojem č. 6
 •     Pokoj č. 6:    dvoulůžkový  - oddělené postele, umyvadlo, společná průchozí koupelna se sprchou a WC s pokojem č. 5
 •     Pokoj č. 7:    třílůžkový - manželská postel a oddělená postel, sociální zařízení (sprcha + WC)

 

Vybavení kuchyně: myčka, mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice,  sklokeramická varná deska a trouba. K dispozici jsou utěrky, saponát na nádobí, tablety do myčky. Třídění odpadu – plast, papír, kartony od nápojů, PET lahve, směsný odpad (popelnice).

 


Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

V blízkosti chaty

Běžci na lyžích v zimě ocení upravovaný nástup na Jizerskou magistrálu hned na hranici pozemku, 800 m je vzdálen stadion, odkud je každoročně startována Jizerská 50.  Přibližně půl kilometru od chalupy se nacházejí sjezdovky Skiareálu Bedřichov - za sněhu dostupné na lyžích.

V létě je Bedřichov počátečním místem Vašich cyklistických výletů, dále zde najdete  koupaliště, lanový park, biketrail, dětská hřiště, tenisové kurty (800 m), bowling (1,5 km)

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI