Chata Bajama

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Bajama leží v Jizerských horách v obci Bedřichov, který je vzdálen cca 10km od Liberce a 8 km od Jablonce nad Nisou. Bedřichov je ideálním místem pro letní i zimní dovolenou – snadná dostupnost lyžařských vleků, běžecké magistrály a cyklistických i turistických tras. Nabízíme parkování u chaty, ubytování ve 12 pokojích ve dvou patrech, domácí česká kuchyně, jídelna s barem pouze pro ubytované, nekuřácké prostředí. Možnost uspořádání svateb, firemních školení, abiturientských večírků, lyžařské školy, školy v přírodě. Letní terasa s grilem, ohniště, prolézačky a pískoviště pro děti, uzamykatelná kolárna a lyžárna, servis na kola i lyže, obchůdek se sportovním zbožím, pro ubytované 10% sleva na zboží, možnost průvodce na kole, po dohodě možnost zajištění instruktora lyžování s licencí, wi-fi připojení zdarma a společenská místnost.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI