Chata Berounka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Berounka je rekreační zařízení odborového svazu Strabag a.s. s možností ubytování cizích rekreantů. Zařízení je vhodné pro rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, školy v přírodě, dětské letní tábory, lyžařské výcviky a jiné. Kapacita chaty je 35 lůžek umístěných do dvanácti 3-4 lůžkových pokojů a společenské místnosti vybavené televizí a audio technikou. V každém pokoji je instalován kuchyňský kout se základním vybavením pro individuální stravování. Uvnitř chaty je umístěn stůl na stolní tenis. Při letní dovolené je možno využít terasy s krbem a udírnou, ohniště i nedalekého volejbalového hřiště. Koupat se lze v přírodním koupališti obce Bedřichov nebo v jablonecké přehradní nádrži. Parkování osmi vozidel je možné hned vedle chaty. Zařízení leží v klidném prostředí katastru obce Janov nad Nisou. Chata je vzdálena přibližně 800m od lyžařského centra Severák, 2km od střediska v Bedřichově a 8km od albrechtického Špičáku.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI