Chata Dominika

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatu Dominika najdete na kouzelném místě Jizerských hor poblíž přehrady Souš nazývaném Nýčovy domky v lokalitě Desná - Černá Říčka , cca 10 km od Harrachova, v nadmořské výšce téměř 800 m. Nabízená kapacita je 12 – 18 osob. V chalupě jsou 4 pokoje a společenská místnost, kde si můžete vychutnávat klid a pohodu i u krbových kamen nebo u televize (TV SAT). Kuchyň je vybavená nádobím s možností vlastního vaření, k dispozici je koupelna s teplou vodou a 3x WC. V zimě mohou lyžaři všech kategorií využít i večer osvětlenou sjezdovku, vzdálenou cca 400 m nebo jakékoli z okolních středisek, jako např. nedaleký Tanvaldský Špičák nebo Harrachov, popř. lyžařské středisko v Rejdicích s „U“ rampou nebo vleky v Pasekách nad Jizerou. Pro děti je u chalupy pěkná stráň na sáňkování.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Letní aktivity:
      
V létě se běžecké tratě mění v cyklostezky a horské tůňky a říčky vám nabídnou příjemné osvěžení (samozřejmě narazíte i na útulné hospůdky). V blízkosti osady Jizerka je přírodní rezervace s rozsáhlými rašeliništi, výlet můžete prodloužit i na místní rozhledny. Jedna z dalších možností je i návštěva aquaparku v Liberci.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI