Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Eva - Nová Ves

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Eva Nová Ves, Chrastava - rekreace Jizerské hory

Naše chata se nachází 15 km od lyžařského areálu Ještěd a 10 minut jízdy od Liberce a má dobře vybavenou kuchyň a slunnou terasu s výhledem na les. Chata zahrnuje také pračku a privátní saunu. Grilování je možné v zahradě a nejbližší restaurace je vzdálená 300 metrů. Chata pro 4 osoby sestává ze dvou ložnic, prostorné a dobře vybavené kuchyně a koupelny.

 

Příjemné posezení nabízí letní terasa. Příjemné chvilky můžete trávit na udržované zahradě s posezením a venkovním krbem. Těšit se můžete i na privátní saunu. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

 

Ubytování na chatě

Chata Eva má ve svém vybavení vlastní malou koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponuje dobře vybavenou kuchyňkou, společenskou místnost s jídelním stolem, krbem a houpacím křeslem, pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. Nechybí zde ani pračka. Domácí mazlíček může být po domluvě a za poplatek ubytován.   

 

Stravování

Stravování hostů probíhá individuálně návštěvou některé z okolních restaurací nebo vlastním vařením v plně vybavené kuchyňce, která je součástí Chaty Eva. V létě si uděláte nějakou dobrotu na venkovním grilu a na otevřeném ohništi si opečete buřty. Nejbližší restaurace se nachází 800 metrů od ubytování.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt

Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

V okolí chaty

Chata Eva se nachází na severu Čech kousek od Liberce, kde můžete navštívit Aquapark Babylon se saunami, bazény a tobogány, botanickou zahradu i Zoologickou zahradu.

Ke koupání můžete využít 2 km vzdálenou přehradu Mlýnice.

Lyžaři jistě využijí lyžařský areál Ještěd, který je od ubytování vzdálen 15 km.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI