Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Harmonie - Janov nad Nisou

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Harmonie Bedřichov - letní i zimní rekreace Jizerské hory

Vítejte v tradiční horské chalupě s rodinnou atmosférou v „CHATĚ HARMONIE“ v Bedřichově v Jizerských horách! Obec Bedřichov v nm. výšce 750 m je obklopena překrásnou přírodou a nabízí všestranné vyžití všem milovníkům sportu a aktivní rodinné rekreace. Ve vzdálenosti 400 m od Chaty Harmonie se nachází 8 lyžařských vleků na sjezdovkách různé obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování a lyžařská škola. Nekuřácký penzion je vhodný pro rodiny s dětmi nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s WC a sprchou a v apartmánu pro 6 osob. Hostům je k dispozici jídelna s barem, kuchyně pro hosty, dětská herna, kolárna a kočárkárna, zahrada, trampolína, bazén, ohniště, hřiště. Ubytování je pro vás připraveno v 7 pokojích a jednom apartmánu.

 

Ubytování v Jizerských horách

CHATA HARMONIE je jednou z tradičních chalup na Bedřichově. Po nedávné citlivé rekonstrukci bychom Vám rádi nabídli 24 míst vsedmi 2-4 lůžkových pokojích a jednom dvoupokojovém apartmánu. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, chladničku a rychlovarnou konvici. TV k zapůjčení bezplatně. Wifi připojení na internet v prostorách celého penzionu. Součástí apartmánu je kuchyňský kout s vařičem a ledničkou, šatna, prostorná koupelna s vanou a vlastní elektrické topení.

 

Stravování

V prostorné jídelně se podávají snídaně a večeře. V jídelně je hostům k dispozici také plně vybavená kuchyň pro přípravu vlastních pokrmů. V blízkém okolí (50-200m) se nacházejí 3 restaurace.

 

Volný čas

V penzionu se nachází společenská místnost s krbem (televize, satelit), nápojový bar, prostorná dětská herna, lyžárna a místnost pro úschovu kočárků a kol. V letních měsících je hostům k dispozici rozlehlá zahrada s terasou, dětský bazén, trampolína, houpačka, dětské hřiště, pískoviště, ohniště apod. Chata Harmonie je také ideálním místem pro pořádání různých firemních akcí, školení, prezentací, třídních srazů a dalších oslav.

 

Pro děti

Pro malé děti jsou k dispozici: dětské postýlky s peřinkami, nočníčky, záchodová prkénka, krmící židličky, dětské nádobí, hračky, pískoviště, hrací deka pro miminka. Větší děti mohou využít prostornou hernu vybavenou hračkami a hrami pro každý věk, venkovní hřiště, trampolínu, houpačku, dětský bazén. Pro začínající lyžaře a snowboardisty zajistíme slevu 20% v lyžařské škole POMI – jedné z nejkvalitnějších lyžařských škol na Bedřichově.

 

Parkování

Parkování je zajištěno na pozemku v areálu penzionu bezplatně.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Letní a zimní rekreace Bedřichov

Obec Bedřichov v nm. výšce 750 m je obklopena překrásnou přírodou a nabízí všestranné vyžití všem milovníkům sportu a aktivní rodinné rekreace. Ve vzdálenosti 400 m od Chaty Harmonie se nachází 8 lyžařských vleků na sjezdovkách různé obtížnosti,umělé zasněžování, večerní lyžování a lyžařská škola. Dále je zde běžecký stadion a nástup na lyžařskou magistrálu, tenisové kurty , bowling, koupaliště a v neposlední řadě také dobře značené turistické a cyklistické trasy, které zavedou návštěvníky na nejzajímavější místa Jizerských hor.

Výborné podmínky pro začínající lyžaře jsou také v blízkých Hraběticích (4km) v areálu Severák, kde je pro ty nejmenší připraven pojezdový chodník.

Sousední obec Janov nad Nisou nabízí nově otevřenou bobovou dráhu, která je v létě i v zimě skvělou atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií.

V nedalekém Liberci (10km) láká turisty především hora Ještěd (1012 m) s lanovkou, která je v provozu i v letních měsících, ZOO, botanická zahrada, zábavní centrum Babylon apod

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI