Chata Jabkenice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ideální možnost ubytování pro velké skupiny v srdci Jizerských hor. Kapacita 32 lůžek, vybavená kuchyň, po domluvě možnost polopenze nebo plné penze. Spousta zimních i letních aktivit. V zimě nabízíme k ubytování školu lyžování a mazání, organizované vyjížďky na běžkách nebo procházky na sněžnicích. V létě provozujeme u chaty tenisové kurty a zajišťujeme tenisovou školu. I pro děti máme připravenu spoustu aktivit, včetně hlídání ve školce. Chata je vhodná pro pořádání firemních akcí, lyžařských nebo tenisových škol, kurzů všeho druhu nebo školních výletů. Kapacita chaty je 32 míst. 1 x 2-lůžkový, 2 x 3-lůžkový, 3 x 4-lůžkový a 2 x 6-lůžkový pokoj. K dispozici je vybavená kuchyň (vařič, mikrovlnná trouba, varné konvice, 2 lednice, nádobí a příbory pro 32 osob) a prostorná místnost na potraviny. Ve společenské místnosti s krbovými kamny, televizí a promítacím plátnem můžete posedět s přáteli, pořádat konference nebo rozebrat proběhlý trénink. Prostorná lyžárna, úschovna kol, místnost na mazání lyží nebo servis kol předurčují tuto chatu pro kurzy, soustředění či sportovní akce všeho druhu. Je vhodná také pro školní výlety. Před chatou je velká terasa a ohniště. Celý objekt je pokryt wifi připojením k internetu.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI