Chata Jizerka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Milovníci horské přírody, rádi Vás přivítáme na naší horské chatě Jizerka, která se nachází přímo na trase Jizerské padesátky. Chata se nachází v nadmořské výšce 890 metrů, v malebném údolí osady Jizerka. Ubytovací kapacita je 25 míst. Součástí chaty je hostinec "U pytláka Hennricha", kde točíme piva Plzeň, Svijanský Máz a vaříme místní i odjinud přitoulané speciality. Chata funguje celoročně a svou polohou je ideální pro příznivce běžeckého lyžování, pěší turistiky, cykloturistiky. Nabízíme možnost ubytování a stravování i pro podnikové akce, či školy v přírodě. Uvítáme také rodiny s dětmi. Pro Vaše ratolesti máme za chatou dřevěné a vskutku unikátní dětské hřiště. Nabízíme Vám celkovou kapacitu 26 lůžek. Pokoje jsou dvou, tří, čtyř a 5ti lůžkové a nachází se v 1. patře penzionu. Interiér ubytovacích prostor je obložen dřevem, po rekonstrukci a s krásným výhledem do luk a okolních lesů. Sociální zařízení jsou taktéž v patře a jsou společná.

 

Aktivity u chaty:

V zimních měsících Vám k výletům do okolí zapůjčíme sněžnice Sasquetch. Dále nabízíme možnost zapůjčení grilu či rozdělání ohně. V letních měsících je možno zahrát si petanque a když se budete cítit rovnovážně, pak je zde napnuta provazochodecká Hennrichova slack-line.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI