Chata Lidka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata nabízí velmi kvalitní ubytování v Josefově Dole, v apartmánech pro dvě až šest osob, vybavených vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, kde najdete vše potřebné. Josefův Důl je konečnou stanicí pro silnici i železnici a dále pokračují pouze lesní stezky. V létě slouží jako základna pro pěší a cykloturistické výlety všemi směry. V zimě jako středisko lyžařského sportu a nástupišti na Jizerskohorskou lyžařskou magistrálu. V okolí najdete spoustu zajímavostí a možností aktivního využití Vašeho volného času. V chatě je společenská místnost s televizí (příjem všech českých programů), s DVD přehrávačem (+Xvid) a s rádiem s CD přehrávačem. V okolí domu je spousta místa pro hry dětí i pro aktivity celé rodiny. Dále je v plánu vybudování zahradního posezení s krbem. Nedaleko chaty (asi 400m) je velmi snadno dosažitelný lyžařský areál Bukovka s nejdelším vlekem v Josefově Dole (750m), druhým osvětleným vlekem (340m) a s lyžarskou školou pro malé i větší. Další vleky se nachází v blízkosti - vlek Jatka (250m) na protější stráni a tři vleky lyžařského centra Lucifer (500m, 220m a 110m) v severní části Josefova Dolu. Náročnější lyžaři mohou navštívit lyžařský areál na Špičáku dosažitelný vlakem nebo autem.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI