Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Monika - Krčkovice

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Monika - ubytování v soukromí Hrubá Skála, Český ráj

Chata Monika nabízí ubytování v překrásné obci jménem Krčkovice přímo v srdci Českého ráje. Chata stojí v lese v osadě Vosáků, v romantické lokalitě, kde poskytuje naprosté soukromí, ale zároveň i pohodlí. Uvařit si můžete i sami, kuchyňka v chatě je kompletně vybavená pro přípravu celodenního stravování a kromě toho je na pozemku chaty také gril a zastřešená pergola. V chatě je možnost ubytovat až pět osob, podkrovní ložnice, kde je manželská postel a rozkládací dvoulůžko( ideální pro děti ) dále je tu dole obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, samozřejmě záchod, ale také krbové kamna, která vytápí celou chatu, dřevo je pro hosty nachystáno předem.

 

Kromě Věžického rybníku, který je kousíček pod chatou, je v okolí spousta nádherných míst a vhodných cílů pro výlety, například hrady jako Trosky nebo Kost, zámek Hrubá Skála, rybníky Vidlák a Nebák či prostě jen prameny a studánky, voňavé cesty lesem a jiné přednosti Českého ráje, přičemž tato místa jsou od chaty blízko a krásně dostupná pěšky či na kole. Nedaleko jsou i restaurace jako Čertoryje, Hostinec nad Čertoryjí, Nebákov, Polepšovna či Vidlák, všude se vaří.  

V obývacím pokoji je rozkládací postel pro dvě osoby, v chatě je možné zdarma se připojit na wifi. Parkování v areálu chaty je také zdarma a stejně tak i ubytování domácích zvířat.

 

Naše další ubytování v Českém Ráji - Roubenka Doubravice

 

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI