Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Nisanka - Bedřichov

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Nisanka - celoroční rekreace v Beřichově v Jizerských horách

Nově zrekonstruovaná Chata Nisanka Vám poskytne ubytování prvotřídní kvality v klidném prostředí obce Bedřichov. Vyberte si některý z našich sedmi kvalitně vybavených apartmánů. Bedřichov patří mezi nejznámější sportovní a odpočinková centra nejen Jizerských hor a Libereckého kraje, ale celé České republiky. Největší atrakcí je Jizerská magistrála, síť každoročně celou zimu upravovaných stop pro běžecké lyžování (cca 130 km), v létě s možností využití pro cykloturistiku. Sjezdoví lyžaři si mohou vychutnat sjezdovky ve dvou lyžařských areálech v oblasti Bedřichova - přímo v obci areál Malinovka nebo sjezdařský areál Severák nad obcí Hrabětice.

 

Chata nabízí

 • 7 prostorných apartmánů (40 až 60 m2)
 • každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyňku a koupelnou se sprchovým koutem
 • TV + WiFi zdarma
 • venkovní dětské hřiště a rozlehlý pozemek
 • společenská místnost, dětský koutek a kolárna

 

Ubytování apartmány

Vyberte si některý z našich sedmi kvalitně vybavených prostorných apartmánů. Ubytování v Chatě Nisanka může být Vaším druhým domovem v Jizerských horách.

 

Apartmán 1 (4+0) - Čtyřlůžkový, dvou pokojový apartmán (manželská posltel + palanda) s koupelnou, vybavenou kuchyňkou, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem.

Aparmtán 2 (2+0) - Dvoulůžkový apartmán s koupelnou, vybavenou kuchyňkou, lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem.

Apartmán 3 (4+0) - Čtyřlůžkový apartmán bez možnosti přistýlky s koupelnou, vybavenou kuchyňkou, lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem.

Apartmán 4 (4+0) - Čtyřlůžkový apartmán (manželská posltel + palanda) s koupelnou, vybavenou kuchyňkou, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem.

Apartmán 5 dvě ložnice (5+2) -

 • 1. ložnice - 2 lůžka
 • 2. ložnice - 3 lůžka
 • obytná místnost - 2 přistýlky
 • koupelna, vybavená kuchyňka, lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a dvouplotýnkovým vařičem.

Apartmán 6 (4+2) - Čtyřlůžkový apartmán s možností dvou přistýlek s koupelnou, vybavenou kuchyňkou, lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem.

Apartmán 7 (4+0) - Čtyřlůžkový, dvou pokojový apartmán (manželská posltel + palanda) s koupelnou, vybavenou kuchyňkou, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem.

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Bedřichov v Jizerských horách

Bedřichov patří mezi nejznámější sportovní a odpočinková centra nejen Jizerských hor a Libereckého kraje, ale celé České republiky. Největší atrakcí je Jizerská magistrála, síť každoročně celou zimu upravovaných stop pro běžecké lyžování (cca 130 km), v létě s možností využití pro cykloturistiku. Sjezdoví lyžaři si mohou vychutnat sjezdovky ve dvou lyžařských areálech v oblasti Bedřichova - přímo v obci areál Malinovka nebo sjezdařský areál Severák nad obcí Hrabětice.

Chata Nisanka je ideálním výchozím bodem pro Vaše zimní i letní radovánky!

 

Jizerská magistrála

V zimních i letních měsících patří Jizerská magistrála mezi nejoblíbenější trasy v celé České republice. Zatímco v zimě patří běžkařům, v létě slouží 130 km upravených cest pěším turistům a cyklistům. K nejkrásnějším trasám patří okolí Kristiánova, Bedřichova, Nové Louky a Jizerky. Cesty zpříjemňují rozhledny s výhledem na Jizerské hory. Nejkrásnější je ovšem sama příroda. Trasy jsou vedeny lesními pěšinami, kolem vodopádů, potoků a unikátních rašelinišť. Tratě jsou pravidelně udržovány a značeny.

 

Sjezdovky

Sjezdoví lyžaři určitě ocení dva lyžařské areály v oblasti Bedřichova - přímo v obci areál Malinovka, jen 4 km odtud pak další sjezdařský areál Severák nad obcí Hrabětice. V Bedřichově mají lyžaři (běžkaři i sjezdaři) k dispozici standardní servis včetně půjčovny a lyžařských instruktorů.

 

Bobová dráha

V Janově nad Nisou (obec před Bedřichovem směrem od Jablonce nad Nisou), je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro návštěvníky všech věkových kategorií. Vozíky jsou určeny pro jednu až dvě osoby. Pohodlné boby s gumovými kolečky jsou opatřeny účinnou brzdou, která umožní každému zvolit optimální rychlost i styl jízdy. Jsou velmi lehce ovladatelné, takže jejich obsluhu zvládnou i malé děti. Bobová dráha v Janově nad Nisou obsahuje celkem 22 zatáček. Raritou dráhy je karusel, ve kterém se bob otočí o 450 stupňů. Celková délka dráhy je 900 m a vlek měří 270 m. Součástí areálu bobové dráhy je restaurace s kapacitou 48 míst uvnitř a dalších 80 míst na velké terase s grilem a udírnou.

 

Křížová cesta na vysokém hřebeni

V lesích nad Bedřichovem nechal v roce 1878 postavit Josef Klamt křížovou cestu. Podle tehdejšího faráře byla voda užívaná z pramene místního potoka léčivá, a proto u tohoto pramene nechal Klamt postavit studánku. Od roku 1903 se křížová cesta stala hojně navštěvovaným místem věřících i turistů. V blízkosti byla postavena Hašlerova chata, která dříve sloužila jako rozhledna. V roce 1996 na původní křížové cestě bylo nainstalováno dvanáct zastavení a oltářní malba na plechu v jednom z kamenných bloků.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI