Chata Orel

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování v horské chatě Orel o celkové kapacitě 50 lůžek na 2 - 6 lůžkových pokojích. Na pokojích je sociální zařízení, kuchyň, společenská místnost s krbem, televizí a satelitem, bar, venku je možnost posezení u ohně, grilování nebo udírny. Nabízíme Vám také občerstvení a stravování v restauraci, a to formou polopenze nebo snídaně. V chatě je také kolárna a lyžárna, přímo u chaty pak parkoviště. Po předchozí domluvě si s sebou můžete přivézt i svoje čtyřnohé miláčky. Pod chatou se nachází také víceúčelové hřiště se zpevněným povrchem a ochrannou sítí, kde si můžete zahrát tenis, volejbal nebo nohejbal. Pro zábavu Vašich dětí je připraveno i dětské hřiště vybavené skluzavkou, houpačkami a pískovištěm. Nedaleko od chaty je lyžařské středisko pro sjezdové a běžecké lyžování.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI