Chata Říp - Kořenov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Interiér restaurace je zařízen v dobovém stylu 19. století a hlavní upoutávkou je mnoho lyží a sáněk z této doby. Kapacita restaurace je cca 40 míst. V chatě je celkem 9 pokojů pro cca 35 osob s možností variabilního uspořádání na dvou až pěti lůžkové pokoje. Sociální zařízení a wc je na patře stejně jako všechny pokoje. Součástí chaty je restaurace Šnyclovna s barem. V chatě je  wifi připojení, úschovna lyží a parkoviště přímo u chaty až pro 15 vozů. V případě potřeby si u nás můžete i vyprat. Domácí zvířata (po konzultaci!) můžete přivést s sebou. V zimě si zde na své přijdou milovníci sněhu. Lyžařské areály nacházející se v těsné blízkosti, jako jsou Mýtiny, Rejdice, Příchovice, Paseky, nebo Tanvaldský Špičák, jsou pravidelně zasněžovány a na většině probíhá večerní lyžování. Samotné skicentrum Harrachov je největším areálem v okolí a pravidelným pořadatelem závodů Světového poháru. Areálu dominuje mamutí můstek, který je viditelný přímo z chaty.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI