Chata Sluneční dvůr

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Sluneční dvůr stojí v obci Kořenov, na jižním svahu údolí Růžodol. Vzhledem ke své poloze na rozhraní Jizerských hor (CHKO Jizerské hory) a Krkonoš (Krkonošský národní park) je přímo ideální základnou pro aktivní zimní i letní rekreaci, a to nejen pro rodiny s dětmi. V současnosti je pro hosty připraveno 6 pokojů o 3-5 lůžkách, které mají vlastní sociální zařízení. V objektu je dále společenská místnost s TV, WI-FI (Internet) a společná perfektně vybavená kuchyně. Pro ubytované jsou k dipozici dále dvě terasy (v přízemí a prvním patře) situované na jižní stranu. U domu je rozsáhlý pozemek, vhodný k zimním i letním radovánkám. V okolí se nachází množství lyžařských vleků a skiareálů. Ideální podmínky pro běžkaře nabízí blízká nástupní místa na Jizerskou magistrálu. Pro aktivní letní dovolenou nabízí okolí chaty Sluneční dvůr množství cyklistických a turistických tras i možnost koupání a rybaření v místních pstruhových revírech.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI