Chata Studenov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Studenov leží nad významnými turistickými středisky Krkonoš, Harrachovem a Rokytnicí nad Jizerou. Leží na vrcholu malebného údolí, jehož dominantou je hřeben Studenova a Kotle, který se vypíná až do výše 1434 m. n. m. V zimě poskytuje poloha Chaty Studenov ideální podmínky , jak pro sjezdové lyžování, tak pro běžeckou turistiku. Vždyť běžecká magistrála , která je upravována po celou zimní sezonu vede pouhých 5 metrů od vchodu do ubytovací části. Přesto jsou na tom lépe vyznavači sjezdového lyžování,ti mohou nasadit své lyže hned za dveřmi. V létě Chata Studenov nabízí nepřeberné množství značených turistických stezek a cykloturistických tras. Všechny služby , jako jsou půjčovny kol a lyží jsou vzdálené pouhé 2 km a to jak do Harrachova, tak do Rokytnice nad Jizerou. V těchto střediscích můžete využívat i sportovní a zábavní centra. Všechny tyto možnosti činí z Chaty Studenov ideální místo pro strávení aktivní dovolené.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI