Chata Tereza

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Chata Tereza se nachází na Janově Hoře nad obcí Vítkovice v Krkonoších. Má charakter typické krkonošské chalupy. Leží na okraji lesa, na jižní stráni s otevřeným výhledem do údolí, stranou od nejrušnejších turistických center Krkonoš, ale s vynikající dostupností nejkrásnějších oblastí hor. Ubytování nabízí pokoje s vlastním WC a sprchou na pokoji ve 14 pokojích. Celková kapacita penzionu je cca 48 osob. Penzion má nekuřáckou jídelnu s TV určenou pouze pro ubytované hosty a nekuřáckou restauraci s venkovní terasou pro veřejnost s nádherným výhledem na Krkonoše. Restaurace je pro Vás od 1. 7. 2012 otevřena denně od 11.00-22.00h. Na objednávku je možno pronajmout celou chalupu pro pořádání rodinných oslav, svateb, podnikových večírků a konferencí..Ve vzdálenosti 300 m upravovaná sjezdovka Hubertka, cca 420 m dlouhá, večerní lyžování, snowtubing, bufet, úschovna lyží. V letních měsících možnost grilování, cykloturistika, pěší turistika, houbaření, vyjížďky na koních-Farma Hucul. Travnaté hřiště, ping pong, badminton, vířivka, sauna, dětské hřiště, trampolína, ohniště.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI