Chatová osada Artes

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatové středisko Artes - dovolená u Máchova jezera

Máchův kraj je jednou z nejnavštěvovanějších rekreačních lokalit v České republice, proslulé nádhernou přírodou se spoustou přírodních zajímavostí, množstvím kulturních památek, protkaný turistickými trasami i cyklostezkami. Čeká na vás koupání, houbaření, sportovní vyžití, atrakce pro děti i dospělé, ale i klid a odpočinek ve stínu lesních stromů. Chatová osada se nachází ve Starých Splavech, pod vrchem Borný a Šroubený. K Máchovu jezeru dojdete volnou chůzí cca za 10 minut lesní cestou. Pobyty jsou vhodné pro všechny věkové kategorie – rodiny s dětmi, prarodiče s vnoučaty, skupiny přátel, sportovní oddíly, cyklistické výlety, podnikové akce, školní pobyty a výlety.

 

Popis ubytování

Chatky: k dispozici je 40 čtyřlůžkových chat (2 lůžka + palanda), vybavených chladničkou, jídelním stolem s židlemi, 2 křesly s malým stolkem, šatní skříní, lůžkovinami a povlečením (obdržíte při příjezdu a je v ceně pobytu). V několika chatkách je přistýlka /jako 5. rozkládací lůžko/.

V hlavní budově se nachází jídelna, restaurace, bar, venkovní terasa a společné sociální zařízení, umývárny a sprchy pro všechny ubytované.

Parkování: Vyhláškou města Doksy je vjezd k chatkám povolen k naložení a vyložení na začátku a konci pobytu. Pro parkování je vyhrazené nedaleké parkoviště /vedle Myslivny/ střežené a zpoplatněné (v r. 2013 - 550,- Kč/týden).

Pokud přijedete vlakem do Starých Splavů, po domluvě Vám přepravíme zavazadla do střediska.

K vybranému ubytování si můžete objednat i stravu.

je pro vás připraveno: vlastní hřiště na míčové hry, půjčovna sportovních potřeb, stolní tenis, badminton... V areálu pro děti houpačky, klouzačka, kolotoč, nově velká trampolína. K dispozici ohniště a zahradní gril. V hlavní budově velká TV, WIFI, taneční parket, kulečník, dětský koutek. Večer můžete posedět u ohně nebo Vás rádi obsloužíme na otevřené terase. Po celý den je všem k dispozici naše restaurace, tento rok při sledování olympijských přenosů nuda rozhodně nebude.

V okolí stánky s občerstvením, suvenýry, v blízkosti střediska minigolf, Tomovy parky, diskotéka, lunapark, motokáry, turistický vláček.

Písečná pláž kemp Borný-zpoplatněná ( cca 10 min), přírodní pískovcový břeh jezera-volně přístupný (cca 10 min), aquapark ve Starých Splavech.

Nařízením obce Doksy je k chatovým osadám vjezd povolen pouze za účelem naložení, vyložení a ubytování. Parkování je umožněno na nedalekém, střeženém parkovišti /cca 200m/ za poplatek. Hostům, kteří přicestují vlakem nebo autobusem nabízíme po domluvě přepravu osob i zavazadel ze stanice Staré Splavy do střediska Artes mikrobusem.

 

Tipy na další chatové osady - Máchovo jezero

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI