Chatová osada Artes

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatové středisko Artes - dovolená u Máchova jezera

Máchův kraj je jednou z nejnavštěvovanějších rekreačních lokalit v České republice, proslulé nádhernou přírodou se spoustou přírodních zajímavostí, množstvím kulturních památek, protkaný turistickými trasami i cyklostezkami. Čeká na vás koupání, houbaření, sportovní vyžití, atrakce pro děti i dospělé, ale i klid a odpočinek ve stínu lesních stromů. Chatová osada se nachází ve Starých Splavech, pod vrchem Borný a Šroubený. K Máchovu jezeru dojdete volnou chůzí cca za 10 minut lesní cestou. Pobyty jsou vhodné pro všechny věkové kategorie – rodiny s dětmi, prarodiče s vnoučaty, skupiny přátel, sportovní oddíly, cyklistické výlety, podnikové akce, školní pobyty a výlety.

 

Popis ubytování

Chatky: k dispozici je 40 čtyřlůžkových chat (2 lůžka + palanda), vybavených chladničkou, jídelním stolem s židlemi, 2 křesly s malým stolkem, šatní skříní, lůžkovinami a povlečením (obdržíte při příjezdu a je v ceně pobytu). V několika chatkách je přistýlka /jako 5. rozkládací lůžko/.

V hlavní budově se nachází jídelna, restaurace, bar, venkovní terasa a společné sociální zařízení, umývárny a sprchy pro všechny ubytované.

Parkování: Vyhláškou města Doksy je vjezd k chatkám povolen k naložení a vyložení na začátku a konci pobytu. Pro parkování je vyhrazené nedaleké parkoviště /vedle Myslivny/ střežené a zpoplatněné (v r. 2013 - 550,- Kč/týden).

Pokud přijedete vlakem do Starých Splavů, po domluvě Vám přepravíme zavazadla do střediska.

K vybranému ubytování si můžete objednat i stravu.

je pro vás připraveno: vlastní hřiště na míčové hry, půjčovna sportovních potřeb, stolní tenis, badminton... V areálu pro děti houpačky, klouzačka, kolotoč, nově velká trampolína. K dispozici ohniště a zahradní gril. V hlavní budově velká TV, WIFI, taneční parket, kulečník, dětský koutek. Večer můžete posedět u ohně nebo Vás rádi obsloužíme na otevřené terase. Po celý den je všem k dispozici naše restaurace, tento rok při sledování olympijských přenosů nuda rozhodně nebude.

V okolí stánky s občerstvením, suvenýry, v blízkosti střediska minigolf, Tomovy parky, diskotéka, lunapark, motokáry, turistický vláček.

Písečná pláž kemp Borný-zpoplatněná ( cca 10 min), přírodní pískovcový břeh jezera-volně přístupný (cca 10 min), aquapark ve Starých Splavech.

Nařízením obce Doksy je k chatovým osadám vjezd povolen pouze za účelem naložení, vyložení a ubytování. Parkování je umožněno na nedalekém, střeženém parkovišti /cca 200m/ za poplatek. Hostům, kteří přicestují vlakem nebo autobusem nabízíme po domluvě přepravu osob i zavazadel ze stanice Staré Splavy do střediska Artes mikrobusem.

 

Tipy na další chatové osady - Máchovo jezero

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
6 + 10 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI