Chatová osada Bílý kámen

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp a Chatová osada Bílá kámen - dovolená Máchovo jezero

Uprostřed krásné přírody Máchova kraje se rozprostírá chatové a stanové městečko Bílý Kámen. Zůstaňte na jednoduché chatičce, či ve vlastním stanu nebo karavanu a pobavte se na několika zábavních střediscích Bílého Kamene. Soustředíme se především na cenovou dostupnost pro každého. 2, 3, 4, 6, 7, 8 a 10ti lůžkové chatičky jsou tu pro vás. Přejeme Vám příjemný pobyt! Bílý Kámen je největším letním areálem v severočeském kraji, nacházející se v krásné přírodě Máchova kraje. Byl již za doby totality provozován jako rekreační a zábavní středisko. Těšil se velké návštěvnosti a popularitě. Tak je tomu dodnes. Díky lidem, kteří se chtějí bavit a užívat si života, je po léta atmosféra Bílého Kamene prostě jedinečná.  Diskotéky, živá hudba, koncerty jsou jednou z nejvyhledávanějších zábav pro všechny věkové kategorie. Věříme, že si s námi užijete i další léta. Velmi žádaný je také kiosek s občerstvením, který je otevřen do časných ranních hodin.

 

Nejvíce oblíbený je též nově otevřený grillbar, kde si každý může ugrilovat buřtík nebo mňamku na roštu. Tento grillbar si je též možno zamluvit pro firemní akce nebo uzavřené společnosti. Rádi vám po dohodě objednáme a upečeme sele, krocana,krůtu či jiné dobroty. V areálu najdete také mnoho míst, kde si můžete rozdělat oheň. Parkovat lze přímo vedle chatky či stanu a pro návštěvníky diskotéky je zde samostatné parkoviště.

Máchovo jezero, vzdálené cca 15 minut pomalé chůze příjemnou lesní cestou, je ideální pro rekreaci rodin s dětmi a školní výlety. Jezero poskytuje široké vyžití: plavby parníkem, půjčovna lodí a šlapadel, plážový volejbal, jungle creek (lezení v korunách stromů), škola windsurfingu, minigolf a tobogán.

 

Stravování v kempu

Na Bílém Kameni se můžete rozhodnout jak klasickou českou kuchyni, tak i pro rozmanitý výběr jídel z několika středisek rychlého občerstvení. Na vaše přání vám rádi připravíme firemní večírek, rodinnou sešlost či jinou oslavu na zastřešeném Grill baru, kde si můžete pochutnat na pečeném selátku, křupavé krůtičce, uzeném kolínku či jiné specialitce. Přejeme vám dobrou chuť!

 

Dětský koutek v kempu Bílý kámen

Chcete, aby Vaše děti také nepřišly zkrátka? Dopřejte jim návštěvu našeho dětského koutku. Také pro ně jsme připravili bohatý program. Zatímco vy se budete dobře bavit či relaxovat, bude o ně výborně postaráno. Zábavné hry, promítání dětských filmů, soutěže o ceny a mnoho dalších tu čeká na vaše nejmenší.

Pro nejmenší je zde nově otevřen dětský koutek, kde se bezplatně pobaví každé dítě. Od 18.00 hod. se dětem každý den pouští pohádky, později vaše ratolesti rozproudí dětská diskotéka.

 

Zábava v kempu

Disco

Bílý Kámen je největší a nejnavštěvovanější diskotékou na Máchově jezeře. Díky světové úrovni taneční klubové muziky a vynikající letní atmosféře si vysloužila přezdívku “Česká Ibiza“. Neopakovatelnou náladu zde rozjíždí nejen absolutní špička českých DJs, ale hlavně vy, naši dlouholetí fanoušci a návštěvníci. Právě pro vás chystáme další a další skvělé akce. Přijďte se i letos odvázat a užít si nezapomenutelnou letní pařbu!

 

Modrý Bar

Máte-li rádi hudbu 70´ - 90´ let, pak budete na “Bluečku“ ve svém živlu. Hudební klub BlueBar je variantou, která vám tolik chyběla. Právě zde si můžete poslechnout to nejlepší z Oldies, předvést zapomenuté taneční kreace, vychutnat si skvělé drinky a to každý čtvrtek, pátek a sobotu. Vraťte s námi čas a zavzpomínejte na staré “zlaté časy“. „Bejby nebude sedět v koutě!“ Ostatní současné hitovky jsou tu pro vás připraveny již od pondělka. Tak na co ještě čekáte?!

 

Terasa

Jelikož chceme hudebně zaujmout co nejvíce z vás a Bílý Kámen je především o hudbě, živá hudba zde prostě nesmí chybět. Užijte si příjemné atmosféry letního večera uprostřed přírody Máchova kraje za doprovodu příjemných tónů a originálních zpěvů našich hudebních skupin. A k hudbě ještě „Bílá pěna, láhev orosená…“

 

Tipy na další Chatové osady v oblasti Máchovo jezero

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
11 + 8 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Ceník

 

CENÍK – UBYTOVÁNÍ

1. Ubytování v chatkách

Cena/noc

Cena za lůžko (pobyty na 3 noci a delší)

159,- Kč

Cena za lůžko pro jednodenní a dvoudenní pobyty

170,- Kč

Ubytování pro školní zájezdy

100,- Kč

2. Ubytování ve stanech

Cena/noc

Poplatek za osobu

45,- Kč

Poplatek za umístění malého stanu

50,- Kč

Poplatek za umístění velkého stanu

100,- Kč

Poplatek za umístění pergoly nebo party stanu

150,- Kč

3. Ubytován v karavanu

Cena /noc

Poplatek za osobu

45,- Kč

Poplatek za karavan

70,- Kč

4. Ostatní poplatky

Cena/noc

Poplatek za osobní automobil

50,- Kč

Poplatek za motocykl

30,- Kč

Poplatek za mikrobus

80,- Kč

poplatek za autobus

150,- Kč

Poplatek za připojení ubytovacího zařízení na el. proud

50,- Kč

Poplatek za umístění zvířat

30,- Kč

5. Cena stravování

Cena/den

Polopenze (snídaně, večeře)

120,- Kč

Plná penze (snídaně, oběd, večeře)

176,- Kč

6. Další informace

Ceny za ubytování ve vlastním zařízení jsou tvořeny součtem cen za umístění stanu (přívěsu ), ceny za osoby, ceny za umístění vozidel a spotřebu el.energie.

Ceny za ubytování v chatkách jsou tvořeny součtem cen za lůžka a ceny za umístění vozidel.

 Cena pro školní zájezdy je pouze s doprovodem učitele, s minimálním počtem osob 18, potvrzením o studiu školy a platí pouze v den vyučování.

Cena stravování je garantována pouze v době hlavní sezóny tj. 1.7.-31.8.

 

V ceně není zahrnut poplatek MěÚ Doksy , který se účtuje dle vyhlášky o místních poplatcích  *poplatek za rekreační pobyt je jednotný pro chatky i stany (za osobu a den, ve věku od 18 do 70 let) 15,- Kč

*poplatek z ubytovácí kapacity v chatkách 4,- Kč

 

Vratná záloha na každý klíč od chatičky je 1000,- Kč. Šestilůžkové, sedmilůžkové a osmilůžkové chatky mají dva pokoje, každý s vlastním klíčem, záloha je tedy 2000,- Kč.

Vratná záloha na každou kartičku od stanu je 100,- Kč.

 

Ceny jsou stanoveny včetně DPH

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Milena Vondrová
Milena Vondrová (nepřihlášený) 11. Červen 2013 - 12:33
Počet hlasů: 898
Dobrý den, chtěla bych si rezervovat chatku pro 8 osob na jednu noc z 29-30.6. _Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Milena Vondrová.
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Ubytování v okolí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI