Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Chatová osada Diana

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatová osada Diana - dovolená Máchovo jezero

Pro svou polohu je ideálním místem pro klidnou dovolenou, pro rodiny s malými dětmi a Vašei zvířecí mazlíčky. V blízkosti chatové osady je několik restaurací, obchody s potravinami, hřiště na odbíjenou, ping-pong a půjčovna kol. Blízké okolí Vám dále nabízí tenis, minigolf, školu windsurfingu, ... a v neposlední řadě též bohaté společenské vyžití - letní kino, diskotéky. Chatová osada Diana Vám nabízí ubytování v 8 chatkách o celkové kapacitě 32 lůžek. Chatky jsou čtyřlůžkové (2xválenda, 1xpalanda) s vybaveným kuchyňským koutem s dvojvařičem, větší chladničkou, rychlovarnou konvicí a nádobím. V chatě jsou dvě šatní skříně a stůl se čtyřmi židlemi. Součástí chaty je velká veranda s posezením.

 

 • Za chladného počasí je možné chatu přitápět el.konvertorem, který součástí vybavení chatky.
 • V areálu je bezplatně k dispozici stolní tenis, otevřené ohniště a souprava na grilování.
 • Sociální zařízení s WC je v bezprostřední blízkosti chat. Sprchy jsou přístupné po celý den.
 • Vozidlem je možné přijet až k chatě, ale parkování je povoleno jen na 300m vzdáleném centrálním nepřetržitě střeženém parkovišti.
 • Pro opravdu klidnou a cenově příznivou dovolenou doporučujeme termíny mimo hlavní sezónu.

 

Ideální podmínky u nás najdou milovníci přírody, houbaři, turisté, cykloturisté a v neposlední řadě též rybáři. Máchův kraj je protkán celou sítí nádherných turistických cest i různě náročných cyklotras.

V letní sezóně 2012 byla zavedena pravidelná linka dětského vláčku na trase Staré splavy - Doksy.

 

Na letní sezónu 2015 jsme pro Vás připravili chatky s vlastní sprchou i WC.

 

Tipy na další Chatové osady v oblasti Máchovo jezero

 

Galerie
Ceník

Cena ubytování

Hlavní sezóna 28.6.-30.8.:

 • Obsazení chatky (cena za týden)
 • 2 osoby ................... 3 800 Kč
 • 3 osoby ................... 4 400 Kč
 • 4 osoby ................... 5 000 Kč
 • chatka se soc.zař.......... 6 500 Kč

od 19.7. do 2.8..2014

 • 5 000 Kč/chata/týden

Vedlejší sezóna:
 1.5.-28.6.a 30.8.-27.9.2014

 • 150,-Kč za osobu/noc

ubytování zvířecích mazlíčků po dohodě zdarma

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Máchův kraj

Máchův kraj se nachází v jihozápadní části Libereckého kraje, svým jižním okrajem, kterým je Kokořínsko, zasahuje do Středočeského kraje. Na východě sahá až k Českému Dubu, pak podél toku Jizery přes Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Mladou Boleslav až ke Krnsku. Jižní hranicí je Kokořínsko, jihozápadní hranici tvoří říčka Liběchovka od Liběchova do Zakšína, západ je ohraničen Úštěkem a Verneřicemi. Severní hranice vede údolím řeky Ploučnice až k Osečné.

Srdcem Máchova kraje jsou Doksy s Máchovým jezerem, a Dubá, která je východiskem do úžasné krajinné oblasti Dubské Švýcarsko a Kokořínsko. Gotický královský hrad Bezděz na východě tvoří spolu se zříceninou Starého Berštejna na západě, zámkem Houskou na jihu a Ralskem na severu neodmyslitelnou dominantu Máchova kraje.

Máchovo jezero

Největší umělá vodní plocha ( 278 ha ) Máchova kraje byla založena jako Velký rybník císařem Karlem IV. v roce 1367.Nachází se v nadmořské výšce 266m, má rozlohu 284 ha. Dosahuje hloubky 12 m. Uprostřed jezera jsou dva ostrůvky Myší zámek (nebo Mašlín) a Kachní ostrov. Oba jsou nepřístupné, protože se na nich rozkládají ornitologické rezervace.
Bližší informace o historii a součastnosti …

Máchovo jezero - hrad Bezděz

Gotický hrad Bezděz je národní kulturní památkou. Byl založen Přemyslem Otakarem II. v letech 1260 – 1278. Hrad je dostupný pěšky z Doks po červené tzv. Máchově cestě – 7 km, vlakem i autobusem. Pod hrad Bezděz vede i cyklotrasa č. 25 a 3045. Výstup k hradu je pouze pro pěší! I zdatní cyklisté v příkrém kopci na kluzkých kamenech raději slézají, aby nedošli k újmě.
Během letních měsíců se na hradě koná řada kulturních akcí – koncerty, šermířská vystoupení, ukázky sokolnictví, výstavy v purkrabském paláci a koncem května tradiční Noční výstup na Bezděz .

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI