H&H pensiony

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše logo je logem dvou malých, sousedících penzionů spřízněných rodin. Společně nabízíme nejen komfortní ubytování, dostatek vlastního prostoru v okolí a úplné služby, ale především přátelské prostředí a tradiční pohostinnost. Ubytování je ve dvou a třílůžkových ***pokojích - sprcha/WC, telefon, trezorek, WiFi i metal internet, přistýlky možné, další na přání. Snídaně a večeře je podle domluvy z předchozího dne. Hostům jsou k dispozici: chladnička, kávovar, varná konvice, stolní hry, lehátka, míče a další obvyklé ..mapy a zpracované výletní trasy (vlastní bedekr - "autem, na kole, pěšky, na lyžích ..."), zastřešené venkovní ohniště s osvětlením, možností grilování a vším k posezení. Zajišťujeme slevy na lanovkách S.A. Harrachov (15%), dále masáže do domu, nákup místních produktů, ošetření akumulátorů vozidel v zimním období. Půjčujeme horská kola, sáňky ...Kapacita penzionu je včetně dalšího objektu 7 pokojů, 10 až 20 lůžek, jídelna max. 16 a 12 míst.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI