H&H pensiony

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše logo je logem dvou malých, sousedících penzionů spřízněných rodin. Společně nabízíme nejen komfortní ubytování, dostatek vlastního prostoru v okolí a úplné služby, ale především přátelské prostředí a tradiční pohostinnost. Ubytování je ve dvou a třílůžkových ***pokojích - sprcha/WC, telefon, trezorek, WiFi i metal internet, přistýlky možné, další na přání. Snídaně a večeře je podle domluvy z předchozího dne. Hostům jsou k dispozici: chladnička, kávovar, varná konvice, stolní hry, lehátka, míče a další obvyklé ..mapy a zpracované výletní trasy (vlastní bedekr - "autem, na kole, pěšky, na lyžích ..."), zastřešené venkovní ohniště s osvětlením, možností grilování a vším k posezení. Zajišťujeme slevy na lanovkách S.A. Harrachov (15%), dále masáže do domu, nákup místních produktů, ošetření akumulátorů vozidel v zimním období. Půjčujeme horská kola, sáňky ...Kapacita penzionu je včetně dalšího objektu 7 pokojů, 10 až 20 lůžek, jídelna max. 16 a 12 míst.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI