Horská bouda Dvoračky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská bouda Dvoračky nabízí ubytování ve 2 až 6-ti lůžkových pokojích pro nenáročné a je ideální pro skupiny a školy. K dispozici jsou tyto pokoje: 2× 2-lůžkový pokoj, 1× 3-lůžkový pokoj, vybavení: pouze umyvadlo, TV/Sat s koupelnou a WC na patře. 1× 2-lůžkový pokoj, 1× 3-lůžkový pokoj, 3× 4-lůžkový pokoj, 2× 5-lůžkový pokoj, 1× 6-lůžkový pokoj, vybavení: umyvadlo, sprchový kout, TV/Sat s WC na patře. Restaurace se salónkem slouží pouze pro ubytované hosty v zimním období, vhodná též pro večerní programy školních kurzů a škol v přírodě. V letním období možný pronájem pro pořádání různých společenských akcí jako jsou rodinné sešlosti, školení, svatby – možnost uspořádání svatebního obřadu přímo zde na Dvoračkách s panoramatickým výhledem.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI