Horská chalupa Jabloneček

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout naše ubytovací služby a poskytnout Vám tak možnost, prožít nezapomenutelnou dovolenou na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš. K chalupě náleží rozlehlá zahrada olemovaná ze tří stran lesem. Tato ideální poloha nabízí absolutní klid v jejím okolí v kombinaci s veškerými potřebami moderní doby, které jsou nadosah. Letní koupání v bazénu, opalování, opékání buřtů nebo grilování v zahradě pro Vás bude jistě zážitkem na který budete rádi vzpomínat. Zahrada je ve svahu, takže děti (a nejen ony) mohou v zimě sáňkovat přímo u chalupy. Kapacita ubytovacího zařízení je maximálně 15 osob. Pokoje jsou dva dvoulůžkové, jeden třílůžkový, jeden čtyřlůžkový a jeden dvoulůžkový s přistýlkou pro dvě osoby. Dále pak společenská místnost s krbem, TV, SAT a DVD přehrávačem, plně vybavená kuchyň včetně myčky nádobí, samostatná koupelna, sauna s koupelnou a WC, dvě samostatná WC, lyžárna a sklípek. Pokoje jsou vybavené protialergenními lůžkovinami s délkou přikrývky 220 cm, což více narostlí návštěvníci jistě ocení. Ve všech obytných místnostech je možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu pomocí počítačové sítě zdarma. V lení sezóně mohou návštěvníci využívat venkovní bazén o průměru 4,6m a pro nejmenší máme k dispozici houpačky a pískoviště, pro ty větší stolní tenis.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI