Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Horská chata Hubert - Bedřichov

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská Chata Hubert - rodinný penzion Jizerské hory

Horská chata Hubert se nachází v Bedřichově v Jizerských horách, přímo na nejvyhledávanější sjezdovce Malinovka. Nabízí ubytování v pokojích s koupelnou, TV a WiFi. K dispozici je sauna, vířivka, zahrada, hřiště a dětský koutek. Možnost polopenzí. Ideální pro rodiny s dětmi, školy, svatby či firemní akce, milovníky lyžování a turistiky. V jeho okolí si přijdou na své nejen milovníci zimních sportů, ale i milovníci cyklistiky a pěší turistiky v jakémkoli ročním období. Nabízíme celoroční ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových, pětilůžkových pokojích a jednom apartmánu až pro 6 osob.

 

Ubytování Bedřichov

Nabízíme celoroční ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových, pětilůžkových pokojích a jednom apartmánu až pro 6 osob. Pokoje penzionu jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, TV  a bezdrátovým připojením k internetu zdarma. Horská chata Hubert je celá nekuřácká.

 

Skladba pokojů penzionu

 • dvoulůžkové pokoje
 • trojlůžkové pokoje
 • čtyřlůžkové pokoje
 • pětilůžkový pokoj
 • apartmán s kuchyňkou (3 dvoulůžkové ložnice)

 

Vybavení pokojů penzionu

 • televizor s českými programy, dálkové ovládání
 • koupelna (umyvadlo, sprcha, WC)
 • ložní prádlo
 • ručníky
 • vysoušeče bot (na vyžádání)

 

V každém patře je lednička, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice společná pro 2-4 pokoje.

Možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky včetně lůžkovin za 150 Kč/pobyt.

Ubytování domácích mazlíčků za příplatek 60 Kč/den.

K dispozici je také lyžárna a úschovna kol.

 

Zahrada

K dispozici je hostům zahrada s altánem a ohništěm, dětským hřištěm a trampolínou.

 

Sauna

Hosté penzionu mohou za příplatek využít saunu a vířivku

 

Parkování

Parkování je (kromě zimního období) možné přímo u chaty. Za sněhu je parkování zajištěno 150 m od chaty.

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Aktivity a okolí

Ubytování v Bedřichově v Jizerských horách vám zajistí příjemnou aktivní dovolenou.

Obec Bedřichov je ideálním výchozím místem pro běžkařské, cyklistické a turistické výlety do Jizerských hor. Nacházejí se zde dvě nástupní místa Jizerské magistrály. Ubytování v Horské chatě Hubert, která leží přímo v centru obce Bedřichov, Vám nabídne potěšení z krásné přírody Jizerských hor.

 

Zimní aktivity v Jizerských horách

V zimním období jsou Jizerské hory známé především díky Jizerské magistrále – síti bezmála 155 km běžkařských tras. Trasy Jizerské magistrály využívají jak sportovní amatéři, tak i profesionálové. Každoroční závod Jizerská 50, který startuje z Bedřichova patří mezi 15 nejprestižnějších dálkových závodů v běhu na lyžích na světě, zařazených do seriálu Worldloppet.

Milovníci sjezdového lyžování si v Jizerských horách také přijdou na své. Jizerské hory jim nabízejí hned několik ski areálů (Bedřichov, Tanvaldský Špičák, Severák, Ještěd).

 

Letní aktivity v Jizerských horách

V letním období se Jizerská magistrála promění pro ideální místo k cyklistice a pěší turistice. Hustá síť cyklostezek a turistických tras v krásném prostředí Jizerských hor uspokojí každého milovníka sportu a přírody. Pro zvídavé turisty vybudovala správa CHKO síť naučných stezek.

Mezi atrakce Jizerských hor patří bobová dráha a sklárna s možností exkurze v Janově nad Nisou. Svou dovolenou v Jizerkách si můžete také zpestřit návštěvou sibiřských Jany Henychové či Rodneyho Lovette.

Při toulkách po Jizerských horách nelze vynechat okolní města Liberec (zologická a botanická zahrada, Ještěd, zábavní komplex Babylon atd.) a Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie, rozhledna Petřín, aquapark, vodní nádrž Mšeno atd.).

Největšími lákadly Jizerských hor jsou kromě hlavní dominanty liberecka - Ještědu s rozhlednou a lanovkou - také Obří sud v Lázních Libverda, zubačka Tanvald - Kořenov - Harracho, větrný mlýn v Jindřichovicích pod Smrkem, Liberecké podzemí nebo třeba známé Bozkovské dolomitové jeskyně u Semil.

Jizerské hory jsou známé vysokým počtem rozhleden. Najdete zde rozhledny Královka, Bramberk, Petřín, Ještěd, Špičák, Smrk, Štěpánka, Černá Studnice, Nisanka, Slovanka a další. Navštívíte určitě také hrad a zámek ve Frýdlantu a v Grabštejně či zříceninu hradu Hamrštejn u Liberce.

Milovníci přírodních zajímavostí Jizerských hor ocení jedinečnost přírodních rezervací Nová louka, prales Jizery, Ptačí kupy, Pytlácké kameny, rašelinišť na Jizeře a Jizerce či skalních útvarů na Paličníku, Poledníku, Špičáku nebo Štolpichu. Mnoho výletů v Jizerkách je směřováno také na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk s rozhlednou či o něco nižší Jizeru. Krásné jsou vodopády na Jedlové v Josefově Dole, vodopády na Černé Desné či Velkém Štolpichu. Za návštěvu rozhodně stojí také přehrady Černá Nisa (také zvaná Bedřichov), Josefův Důl, Souš a další.

 

Stravování

Stravování

 • Horská chata Hubert zajišťuje polopenze ubytovaným hostům v době zimní a letní sezóny. V ostatních termínech je polopenze možná po domluvě.
 • Restauraci je také možno využít pro pořádání společenských akcí (svatby, kurzy, srazy, rodinné večírky či firemní akce aj.).
 • Do vzdálenosti 150 m od penzionu se nachází 2 další restaurace.
 • V restauraci je hostům penzionu k dispozici místnost s krbem, Xboxem a dětským koutkem. Využít mohou naši hosté také samoobslužného baru s točeným pivem, venkovní terasy, dětského hřiště, zahradního altánu a ohniště.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI