Horská chata Kovona

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata leží ve výšce 740 metrů n. m. u obce Horní Maxov, nedaleko od Jablonce nad Nisou a Liberce a nabízí Vám v celoročním provozu příjemné pobyty v krásném prostředí přírody Jizerských hor. Ubytování nabízíme v  dvou-, tří- čtyř- a jednom šestilůžkovém pokoji s možností přistýlky. Celková kapacita chaty je 25 osob a je tedy vhodná i pro větší společnosti lidí. Sprcha a WC jsou společné.Společenská místnost a jídelna jsou vybaveny televizním přijímačem. V přízemí je také umístěna plně vybavená kuchyně a to včetně mikrovlnné trouby. U chaty je možnost zaparkovat vozy ubytovaných hostů. V letním období se v okolí chaty nabízí řada zajímavých možností k vycházkám a vyjížďkám na horských kolech, např. po řadě okolních rozhleden, Českým rájem apod. Samozřejmě se zde v okolních lesích nabízí možnost sběru hub a různých lesních plodin. V blízkém Jablonci n. N. je menší přehradní nádrž, kde se můžete plně oddávat pravé letní činnosti, tj. koupání a opalování. V zimním období je v blízkém okolí řada příležitostí pro sjezdové lyžování i běžkaře. Asi 200m od chaty je lyžařský svah s vlekem cca 900 metrů dlouhým , který vás vyveze přímo doprostřed lyžařského areálu Severák, kde je možné nalézt sjezdové tratě jak pro začátečníky a malé děti s možností využít lyžařskou školu TJ Bižuterie tak pro pokročilé. Ve vzdálenosti do 5 km pak můžete navštívit známý areál pro sjezdové lyžování Špičák a pro běžkaře je to areál Bedřichov, kterým prochází trať známé "Jizerské padesátky".

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI