Horská chata Roxana

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Juniorhotel Roxana najdete ve středisku zimní i letní rekreace v Rokytnici nad Jizerou. Celoroční provoz a uspokojení požadavků každého klienta je naší snahou. Střídají se u nás mateřské školky a školy z celé Evropy, stejně tak jako rodiny s různými školeními, které vystřídá skupina seniorů nebo sportovní soustředění. Svatby, konference, společenská setkání a další, je to co pro Vás v rámci nabízených služeb rádi uspořádáme. Nabízíme pokoje 2 – 6-ti lůžkové s vlastním sociálním zařízením, 2 luxusní apartmány (kuchyňka, koupelna + WC, obývací pokoj s TV a SAT, ložnice), restaurace s barem (100 osob), vinárna (40 osob), klubovna (20 osob), herna – stolní tenis, šipky, sauna, venkovní vyhřívaný bazén, hřiště pro míčové hry, ohniště, pergola, gril, dětské houpačky, prolézačky, pískoviště, WIFI připojení. Možnost zapůjčení TV na pokoje. Tradiční česká kuchyně. Parkování u chaty zdarma.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI