Horská chata Světlanka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nejstarší „Horská chata Světlanka“, typická horská chata, nabízí turistické vybavení pokojů s tekoucí studenou a teplou vodou, sprchy a WC společně na patrech. V přízemí jsou jídelny a restaurace s barem. Novější „Horský hotel“ nabízí ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích standard hotelu s koupelnou se sprchou a WC. V suterénu si můžete zacvičit v posilovně nebo zahrát stolní tenis či kulečník. Samozřejmostí je společná lyžárna, sušárna oblečení, půjčovna lyží, v létě kol a pro svěžest ducha i těla sauna. Pro svoji polohu přímo ve středu areálu Horní Domky je hojně navštěvována v zimě i létě. V restauraci je rovněž televizor i se satetním příjmem, televizory na pokojích u nás nenajdete, protože jdeme tak trochu jinou cestou. Proto se u nás také nikde nekouří, restauraci a bar nevyjímaje! K dispozici je lyžařský vlek, dětský lyžařský vlek, stolní tenis, kulečník, volejbalové hřiště, sauna, posilovna, sušárna oděvů a obuvi na chatě i hotelu, " free WiFi area "internet. Možnost bezplatného parkování u hotelu Starý mlýn. Všechny služby jsou v ceně pobytu.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI