Horská chata Tesla

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám pobyt v krásné přírodě Krkonoš na horské chatě Tesla. Rekreační zařízení je vhodné nejen pro jednotlivce či rodiny s dětmi, ale zejména i pro skupinové pobyty, sportovní soustředění, lyžařské výcviky, školy v přírodě, výlety a tábory. Chata jsou provozována celoročně. Horská chata Tesla se nachází v blízkosti lyžařského střediska Ski Areálu Špindlerův Mlýn – Medvědín – Horní Mísečky. Ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích. Sociální zařízení je společné na chodbě. V přízemí se nachází velká společenská místnost, přes den sloužící jako jídelna, je vybavena televizí, DVD videem, hrami a malou knihovnou. Na horské chatě je stravování zajištěno formou polopenze s možností dokoupení občerstvení na baru. Dle dohody možný i pobyt bez stravy, se snídaní nebo plná penze.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI