Horská chata Tesla

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám pobyt v krásné přírodě Krkonoš na horské chatě Tesla. Rekreační zařízení je vhodné nejen pro jednotlivce či rodiny s dětmi, ale zejména i pro skupinové pobyty, sportovní soustředění, lyžařské výcviky, školy v přírodě, výlety a tábory. Chata jsou provozována celoročně. Horská chata Tesla se nachází v blízkosti lyžařského střediska Ski Areálu Špindlerův Mlýn – Medvědín – Horní Mísečky. Ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích. Sociální zařízení je společné na chodbě. V přízemí se nachází velká společenská místnost, přes den sloužící jako jídelna, je vybavena televizí, DVD videem, hrami a malou knihovnou. Na horské chatě je stravování zajištěno formou polopenze s možností dokoupení občerstvení na baru. Dle dohody možný i pobyt bez stravy, se snídaní nebo plná penze.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI