Horská chata U pašeráka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská chata U pašeráka leží v Rejdicích nedaleko Kořenova, na hranicích Krkonoš a Jizerských hor. Rejdice leží v Libereckém kraji cca 125 km od Prahy, směr Harrachov, 5 km od Pasek nad Jizerou a 10 km od Rokytnice nad Jizerou. Chata se nachází v klidném prostředí a je obklopena krásnými lesy. Je výborná pro zimní sporty svou blízkou dostupností lyžařských středisek. Přímo z okna můžete shlédnout panorama Liberecka s dominantou Ještědu. Snowpark Rejdice se nachází 100 metrů od chaty. Vhodné pro snowboardisty Freeride, U-Rampa, Skicross. Další možností sportovního vyžití je 150 m vzdálené lyžařské středisko Paseky nad Jizerou s mnoha nabídkami lyžařských sportů. V okolí jsou též běžkařské tratě (Jizerská magistrála). Nabízíme dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje o celkové kapacitě 50 hostů. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V chatě je restaurace s denním provozem, samostatná jídelna pro hotelové hosty, společenská místnost s TV, lyžárna, šatna, sušárna lyžařských bot. V penzionu je bezdrátové pokrytí WIFI. Penzion disponuje dětským koutkem. Součástí horské chaty je rovněž výborná restaurace s vynikající kuchyní. Prostory chaty jsou vhodné i firemní školení, sportovní nebo zájmové campy, školy v přírodě, soukromé akce, svatby. V případě zájmu pro Vás zajistíme i dopravu. Sportovní zařízení k pronájmu v blízkosti 5 km.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI