Horský rodinný penzion - Chata Šarlota

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Zveme Vás k příjemnému pobytu do horského rodinného penzionu Šarlota Nabízíme ubytování v pokojích v horské chatě Šarlota po 2 až 4 lůžkách. Jedná se o třípodlažní penzion, jenž svým hostům nabízí 8 útulných pokojů, nově zrekonstruovaná sociální zařízení, vlastní restauraci, bar pro kuřáky, lyžárnu/místnost pro uskladnění kol, dětský koutek a v letních měsících ohniště s posezením a zahrádku pro příjemné posezení. Chata má své vlastní parkoviště. Chata Šarlota je umístěna přesně mezi 8-mi lyžařskými sjezdovkami - je jen na Vás, kterým směrem se vydáte. Tanvalsdký špičák se nachízí 400m od chaty a ostatní vleky jsou ještě blíže. Nasaďte si lyže u chaty, sjeďte si a zalyžujte si na Tanvadském špičáku. Chata má svou vlastní restauraci, která slouží ke stravování ubytovaných hostů a je otevřena denně. Hostům je umožněn přístup do restaurace i v době, kdy se nevaří a funguje tak jako společenská místnost. V restauraci je k dispozici televizor a pro případné promítání pohádek nebo sportovních utkání je možnost zapojení projektoru.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI