Junior kemp

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Junior kemp - rekreace pro skupinové pobyty

Juniorcamp je komplex ubytovacích, stravovacích a relaxačních ploch ve Frýdlantském výběžku poblíž hraničního přechodu do Polska a Německa. Řadu let provozován jako dětské odpočinkové zařízení a využíván především jako středisko škol v přírodě, dětských školních výletů, soustředění pěveckých souborů, tanečních souborů, sportovních soustředění, harmonizačních dnů, církevních setkání, branných kursů středních škol a setkání nejrůznějších zájmových skupin.

- Je zde rovněž možnost, vzhledem k sousedícímu fotbalovému hřišti, fotbalových setkání a soustředění.

 

Tipy na další kempy - Jizerské hory

 

 

Galerie
Ceník

Cena za ubytování je je 180,- až 250,- Kč a zahrnuje ubytování, stravování a užívání areálu, ping pong, plážový volejbal, ruské kuželky, travnatá plocha. (1.st.základních škol - 180,- Kč ubytování včetně plné penze, 2.st.základních škol - 220,- Kč ubytování včetně plné penze, Studenti a prázdniny - 250 ,-Kč. Pedagogický doprovod je vždy zdarma.) Nutné si vzít spacák a prostěradlo s sebou, nebo povlečení, deku + polštář.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI