Kemp a autokemp Milčany

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Milčany - Městys Holany

Kemp se nachází na břehu Milčanského rybníka 1,5 km od silnice z České Lípy na Zahrádky a 2,5 km od centra Holan. V kempu je osm čtyřlůžkových a tři třílůžkové chaty, dostatek místa pro karavany a stany. Dále samostatné sociální zařízení včetně sprch, občerstvení, stolní tenis, lodičky, jízda (dlouhodobější trénink) na koních a další volnočasové aktivity. Jedná se o překrásné prostředí pro cykloturistiku nebo jen tak na procházku v okolí mnohočetné rybniční soustavy.

 

PROČ MILČANY?

Nedaleko Holan vystupuje z Milčanského rybníka (dříve Velká Nohavice) asi sedm metrů vysoká pískovcová skála, která je dnes porostlá borovicemi. Na ní stávala středověká tvrz (zbytky se dochovaly) MILČANY. Název odpovídá srbskému kmeni z Horní Lužice.

 

Popis kempu

Kemp je bezprostředně umístěn na jednom z břehů rozsáhlé rybniční soustavy poblíž Holan. Je zde osm velkých čtyřlůžkových chat. V každé z nich je zaveden elektrický proud. K běžnému vybavení patří soustava zahradního nábytku, jedno rozdělitelné dvoulůžko a jedna palanda. Součástí chaty je lednička. U každé z těchto chatek je malá terasa. Dále jsou zde čtyři menší třílůžkové chaty s elektrickým proudem. Z hygienických důvodů nepatří k vybavení chat lůžkoviny.

Součástí kempu jsou venkovní lavice a stoly k několika ohraničeným ohništím a dále stůl na stolní tenis. Je zde možnost půjčení lodiček nebo jízdy (dlouhodobějšího tréninku) na koních.

V areálu je občerstvení, točená zmrzlina, hotová jídla, případně minutky.

Akce v kempu

Na této stránce budete pravidelně informování o akcích, které se budou v průběhu příštího roku v kempu konat.

Příští sezónu připravujeme:

Víkendové gurmánské speciality. Nejen grilování a vepřové hody se budou střídat se zeleninovými a ovocnými saláty. S určitostí zařadíme sýrové hody. Převážit by měla klasická česká kuchyně, ale neopomeneme například i italské speciality. Stejně jako speciality místní. Chybět nebude vše co se zmrzlinou lze udělat.

Také něco pro děti. Dětem bychom rozhodně chtěli věnovat více času. Budeme pokračovat v jezdecké škole, která bude více rozšířena. Budou určeny postupné cíle dle přání zákazníka. Připravujeme překvapení pro ty zkušenější. V letošním roce bychom chtěli pokračovat v úspěšných skupinových poznávacích vyjížďkách na koních k okolním pamětihodnostem. Nebude chybět stezka odvahy a další hry. Pokusíme se atrakce v kempu rozšířit.

Do kempu za kulturou. Nebudou chybět výstavy, které se vztahují ke zdejší krajině. Chtěli bychom se pokusit přilákat do kempu další umělce. Více se zaměřit na fotografická díla a uchovat "zdejší pohledy" i v jiné formě.

Skupinové zájezdy. V letošním roce rovněž pokračujeme ve skupinových zájezdech a akcích. Můžeme připravit doprovodný program a to nejen pro školy, stejně jako v roce minulém. Chybět nebudou seznamací programy.

Pomozte nám se k Vám přiblížit. Dle zájmu jsme schopni rychle reagovat na vaše podněty, žádosti, přání a celkově je sladit s koncepcí a vizí kempu.

 

Tipy na další kempy - Východní čechy

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
2 + 14 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Ceník

Ceník

Ceník poplatků:

Chatka velká -lůžko

130,- Kč/den
Malý stan70,- Kč/den
Velký stan95,- Kč/den
Obytný přívěs95,- Kč/den
Obytné auto150,- Kč/den
Osobní auto60,- Kč/den
Motocykl35, -Kč/den
Denní poplatek dospělý50,- Kč
Denní poplatek děti do 15-ti let25,- Kč
Místní poplatek za rekreační pobyt
(mimo dne příchodu)
10,- Kč/den
El.přípojka70,-Kč/den
Poplatek za psa30,- Kč/den
Žeton do sprchového automatu20,- Kč/ ks

Místní poplatek neplatí osoby mladší 18- ti let a starší 70-ti let. Děti do 3 let jsou osvobozeny od ubytovacího poplatku.

 

Upozornění:

V kempu je povolen pobyt psů pouze na základě dohody se správcem. Poplatky se platí v hotovosti v den nástupu. Každý návštěvník je povinen dodržovat pokyny správce kempu městyse a respektovat základní pravidla slušného chování. Poslední den pobytu uvolněte, prosím, chatu nebo určené místo do 12:00 hod. Děkujeme za návštěvu a přejeme příjemný pobyt.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI