Kemp a autokemp Milčany

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Milčany - Městys Holany

Kemp se nachází na břehu Milčanského rybníka 1,5 km od silnice z České Lípy na Zahrádky a 2,5 km od centra Holan. V kempu je osm čtyřlůžkových a tři třílůžkové chaty, dostatek místa pro karavany a stany. Dále samostatné sociální zařízení včetně sprch, občerstvení, stolní tenis, lodičky, jízda (dlouhodobější trénink) na koních a další volnočasové aktivity. Jedná se o překrásné prostředí pro cykloturistiku nebo jen tak na procházku v okolí mnohočetné rybniční soustavy.

 

PROČ MILČANY?

Nedaleko Holan vystupuje z Milčanského rybníka (dříve Velká Nohavice) asi sedm metrů vysoká pískovcová skála, která je dnes porostlá borovicemi. Na ní stávala středověká tvrz (zbytky se dochovaly) MILČANY. Název odpovídá srbskému kmeni z Horní Lužice.

 

Popis kempu

Kemp je bezprostředně umístěn na jednom z břehů rozsáhlé rybniční soustavy poblíž Holan. Je zde osm velkých čtyřlůžkových chat. V každé z nich je zaveden elektrický proud. K běžnému vybavení patří soustava zahradního nábytku, jedno rozdělitelné dvoulůžko a jedna palanda. Součástí chaty je lednička. U každé z těchto chatek je malá terasa. Dále jsou zde čtyři menší třílůžkové chaty s elektrickým proudem. Z hygienických důvodů nepatří k vybavení chat lůžkoviny.

Součástí kempu jsou venkovní lavice a stoly k několika ohraničeným ohništím a dále stůl na stolní tenis. Je zde možnost půjčení lodiček nebo jízdy (dlouhodobějšího tréninku) na koních.

V areálu je občerstvení, točená zmrzlina, hotová jídla, případně minutky.

Akce v kempu

Na této stránce budete pravidelně informování o akcích, které se budou v průběhu příštího roku v kempu konat.

Příští sezónu připravujeme:

Víkendové gurmánské speciality. Nejen grilování a vepřové hody se budou střídat se zeleninovými a ovocnými saláty. S určitostí zařadíme sýrové hody. Převážit by měla klasická česká kuchyně, ale neopomeneme například i italské speciality. Stejně jako speciality místní. Chybět nebude vše co se zmrzlinou lze udělat.

Také něco pro děti. Dětem bychom rozhodně chtěli věnovat více času. Budeme pokračovat v jezdecké škole, která bude více rozšířena. Budou určeny postupné cíle dle přání zákazníka. Připravujeme překvapení pro ty zkušenější. V letošním roce bychom chtěli pokračovat v úspěšných skupinových poznávacích vyjížďkách na koních k okolním pamětihodnostem. Nebude chybět stezka odvahy a další hry. Pokusíme se atrakce v kempu rozšířit.

Do kempu za kulturou. Nebudou chybět výstavy, které se vztahují ke zdejší krajině. Chtěli bychom se pokusit přilákat do kempu další umělce. Více se zaměřit na fotografická díla a uchovat "zdejší pohledy" i v jiné formě.

Skupinové zájezdy. V letošním roce rovněž pokračujeme ve skupinových zájezdech a akcích. Můžeme připravit doprovodný program a to nejen pro školy, stejně jako v roce minulém. Chybět nebudou seznamací programy.

Pomozte nám se k Vám přiblížit. Dle zájmu jsme schopni rychle reagovat na vaše podněty, žádosti, přání a celkově je sladit s koncepcí a vizí kempu.

 

Tipy na další kempy - Východní čechy

 

Galerie
Ceník

Ceník

Ceník poplatků:

Chatka velká -lůžko

130,- Kč/den
Malý stan70,- Kč/den
Velký stan95,- Kč/den
Obytný přívěs95,- Kč/den
Obytné auto150,- Kč/den
Osobní auto60,- Kč/den
Motocykl35, -Kč/den
Denní poplatek dospělý50,- Kč
Denní poplatek děti do 15-ti let25,- Kč
Místní poplatek za rekreační pobyt
(mimo dne příchodu)
10,- Kč/den
El.přípojka70,-Kč/den
Poplatek za psa30,- Kč/den
Žeton do sprchového automatu20,- Kč/ ks

Místní poplatek neplatí osoby mladší 18- ti let a starší 70-ti let. Děti do 3 let jsou osvobozeny od ubytovacího poplatku.

 

Upozornění:

V kempu je povolen pobyt psů pouze na základě dohody se správcem. Poplatky se platí v hotovosti v den nástupu. Každý návštěvník je povinen dodržovat pokyny správce kempu městyse a respektovat základní pravidla slušného chování. Poslední den pobytu uvolněte, prosím, chatu nebo určené místo do 12:00 hod. Děkujeme za návštěvu a přejeme příjemný pobyt.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI