Kemp Dolánky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Camp - ubytování v romantickém údolí Jizery v Českém ráji

Nově otevřený autocamp slouží především turistům a vodákům a rodinám s dětmi, kteří si pro své přenocování zvolili stan nebo karavan. Na široké travnaté ploše hned vedle šumícího jezu můžete trávit přijemné chvíle odpočinku i vodních radovánek. Areál kempu nabízí dětské hřiště, ohniště s dřevěnými lavičkami, gril, umývárnu se sprachami, občerstvení i půjčovnu sportovních potřeb. V blízkosti campu nechybí dvě restaurace či vlaková zastávka.

  • Zbrusu nový kemp na Jizeře 10 km pod Malou Skálou
  • nové zázemí - WC, sprchy, dřevěné sezení a dětské hřiště
  • půjčovna koloběžek, inline bruslí, šlapátek GO-KARTS
  • umístění mezi Dlaskovým statkem a řekou Jizerou                      
  • karavany, stany, vodácké party, rodiny na vodě

Areál kempu je v blízkosti města Turnov, kam se můžete vypravit za nákupy - pěšky nebo na námi zapůjčených koloběžkách. Během pobytu v kempu můžete navštívit Dlaskův statek, který se nachází přímo nad kempem nebo se projít příjemnou naučnou stezkou k zámku Hrubý Rohozec, spatřit vyvěrající vodu u Bartošovy pece nebo si zajít na oběd či večeři do Penzionu Křížky.

stany, karavany v kempu Dolánky

Cyklostezka Greenway Jizera, která prochází přímo nad kempem, propojuje obce Dolánky, Malá Skála a Líšný. Byla otevřena v roce 2013 a hned po jejím zprovoznění si získala velkou oblibu u turistů a cykloturistů. Její trasa prochází krásným údolím Jizery, přes obec Rakousy až na Malou Skálu, kde vás dovede až k naší největší základně Žlutá Plovárna.

Kemp Dolánky je součástí sítě služeb Žluté plovárny a díky tomu můžete využívat slevy na všechny sportovní aktivity, které náš sportovně rekreační areál nabízí. Patří sem největší půjčovna lodí na Jizeře (kanoe, rafty, kajaky, paddleboardy), půjčovna koloběžek, lanové centrum a mnoho dalšího. Přímo v areálu kempu je náše informační středisko s půjčovnou koloběžek a možnosti objednání všech našich služeb.

*****

Kemp Dolánky i síť služeb Žlutá plovárna provozuje rodinná firma SUNDISK. Jsme specialisté na firemní akce, teambuilding, organizaci sportovních a kulturních akcí a realizaci eventů pro firemní zákazníky.

 

Zveme Vás také do našich dalších zařízení

 

 


Tipy na autokempy - Český ráj

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Tipy na výlet

Kemp Dolánky, díky svému propojení s rodinnou firmou Sundisk a její sítí půjčoven sportovního vybavení, nabízí pro ubytované turisty v campu výhodnou nabídku na zapůjčení sportovního vybavení.

Ať už se rozhodnete svou dovolenou zpestřit plavbou na lodi, pohodovým výletem na koloběžce nebo se jen toulat zdejší krajinou, připravili jsme pro Vás několik tipů na výlety. 

Český ráj je ovšem oblast velmi pestrá a budete-li chtít s naplánováním svého výletu poradit, neváhejte kontaktovat naše instruktory přímo v informačním středisku. Určitě Vám rádi poradí, kam se vydat a jaký způsob dopravy zvolit.

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI