Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Kemp Elite - Máchovo jezero

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko - kemp ELITE Vám může nabídnout prožití krásné dovolené v lokalitě Máchovo jezero - Staré Splavy. Naše chatová osada Elite se nechází v prostředí borového lesa v blízkosti Máchova jezera a obcí Staré Splavy (2 km) nebo Doksy (5 km). Tato poklidná oblast a příroda v okolí Máchova jezera je tou nelepší volbou ke strávení Vaší rodinné dovolené. Pokud tedy plánujete dovolenou a nebo jen prodloužený víkend, zvolte si tedy oblíbený Máchův kraj a ubytování v chatkách u Máchova jezera v těsné blízkosti Starých Splavů. Prožití dovolené a výletů u nás je vhodné jak pro rodinny s dětmi tak pro skupinové akce, tábory, školní výlety, seznamovací pobyty i školy v přírodě a školení.

Máchovo jezero ubytování, chatky
 

Jednou z nejdůležitějších otázek, které si každý dovolenkář musí položit je ta, jak v dané lokalitě, jak na daném místě, budou bydlet. Jak si také můžete užít pobyt, kde vás ubytují nevhodně, že? Podívejte se, co pro vás mohou udělat Staré Splavy a chatová osada Elite u Máchova jezera, jak báječné ubytování si můžete u nás zařídit.

Abyste se během pobytu mohli mít skutečně co nejlépe, potřebujete mít zázemí, do kterého se budete rádi vracet, kde naleznete úkryt po dlouhém dnu stráveném turistikou, sportem nebo lenošením. Zkrátka a dobře, ať už budete dělat cokoliv, ať strávíte celý den ve vodě nebo půjdete objevovat přírodní krásy okolí Máchova jezera, budete mít vždy jistotu, že naše chatky vás přijmou s otevřenou náručí! A na co se tedy můžete těšit?

 • 4 lůžkové chatky s chladničkou
 • Jídelna s barem
 • Společné sociální zařízení v areálu
 • Ohniště 2x (možnost zapůjčení grilu)
 • Houpačky, prolézačky, pískoviště

    
V okolí další sportovní i rekreační vyžití (minigolf, trampolína, kolotoče, šlapadla, loďky, palvba parníkem). A co stravování? V našem areálu naleznete jídelnu s barem, kde nabízíme plnou penzi i polopenzi. Budeme rádi, když ochutnáte naši báječnou kuchyni, která zachutná vám i celé vaší rodině.

Na co všechno se tedy můžete těšit? Na uklizený areál se 48 chatkami s vlastní chladničkou, se zajištěným stravováním (dle objednávky) a společným sociálním zařízením přímo v areálu Elite, s množstvím hřišť, například volejbalovým nebo minigolfovým a dalšími možnostmi sportovního vyžití. Počítejte s krásnou přírodou, s klidem, při kterém můžete relaxovat, a dopřejte si i bohatý kulturní program, který v okolí Máchova jezera pulzuje snad po celý rok.

Jak je vidět, zajistit si pobyt na Starých Splavech je zárukou bezvadně prožité dovolené. A to je přeci to, co chcete, nebo se pleteme? Chcete si užít každičký okamžik, a ten si u nás užijete! Přijeďte si k nám do chatové osady Elite! Máchovo jezero ubytování a chatky jsou jistotou příjemného odpočinku a relaxace s rodinou či přáteli.

 

Školní výlety - kemp Elita (Macháč)

Prostředí vhodné i školy v přírodě, skupinové pobyty či sportovní soustředění. Tak jako každý rok i letos se na školské radě řeší, kam vzít studenty na nějakou exkurzi, výlet, zkrátka nějakou akci, kde by se měl šanci stmelit jejich kolektiv a kde by měli i učitelé šanci poznat své žáky v jiném světle než v tom, které na ně vrhá umělé osvětlení za školní lavicí. A funguje to samozřejmě i opačně. Studenti zase uvidí, že i učitel je jen člověk, že má koníčky, starosti a radosti podobné, jako mají oni sami. Takové akce, pokud jsou dobře zorganizované, mohou přinést velmi mnoho dobrého. Ale. Vždy je tu nějaké ale. Funguje to bohužel i opačně, pokud se zvolí špatné místo, pokud je organizace špatná, spíše to ublíží, než vykoná cokoliv dobrého. Takže, kam se letos vydat, to je ta první a nejzákladnější otázka. Dáme vám jeden tip, tak pečlivě čtěte dále.

Dobře zorganizované školní výlety, to je něco, co se každý učitel musí učit v rámci svého profesního růstu. Jak jsme si řekli, je to primárně o volbě místa a Máchovo jezero, respektive lokalita Staré Splavy, kterou vám nyní představíme, je ideální volbou nejen pro učitelky českého jazyka. Co vše se zde dá s žáky prožít? A co všechno vám chatová osada Elite může nabídnout?

 • Pohodlné ubytování i pro velké množství studentů
 • Čisté sociální zařízení
 • Jídelnu s barem a možnost až plné penze
 • Množství sportovního, kulturního a dalšího vyžití

V okolí je toho skutečně hodně k vidění, a tak nezáleží, jestli bude váš výlet či exkurze se zaměřením na český jazyk, zeměpis, historii nebo třeba fyziku. Nabídneme vám tu nejlepší základnu pro všemožné aktivity, nabídneme vám plná komfort pro to, aby celá akce mohla proběhnout na výbornou. Tak co říkáte na naši nabídku? Co říkáte tomu, že svým studentům nabídnete právě Staré Splavy v těsné blízkosti Máchova jezera k tomu, aby budovali mezilidské vztahy v kolektivu a poznali zase kus ze svojí nádherné vlasti?

 

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 3

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI