Luční chata

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion "Luční chata" leží v malebném prostředí na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v nadmořské výšce cca 800 metrů s nádherným výhledem na Kořenov, rozhlednu Štěpánku a celé okolí. Z penzionu je blízko na rozhlednu Štěpánku a osadu Jizerku, v blízkosti jsou lyžařská střediska Rejdice, Paseky nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou a Harrachov. Pro své klidné prostředí je penzion vhodný pro letní i zimní rekreační pobyty, rodiny s dětmi, školy, školky i menší kolektivy. Celý objekt penzionu je nekuřácký, pro kuřáky je vyčleněn malý bar. Kapacita penzionu je cca 30 lůžek v atypicky řešených 6 pokojích - 2 a 3 lůžka dole a 2 lůžka na patře. V zimní sezoně minimální obsazení pokoje - 2 osoby. Neobsazená lůžka se neplatí. Pokoje jsou zařízeny pohodlně a prakticky, sociální zařízení je společné na patře v dostatečném počtu pro ženy i muže. Na patře u pokojů je společenská místnost s TV a lednicí. V přízemí penzionu je společná jídelna, salonek a malý bar. Pro hosty je k dispozici lyžárna se sušárnou obuvi. V letní sezoně je možnost uschování kol. Parkoviště před objektem penzionu je pro ubytované zdarma. WI-FI připojení k internetu je k dispozici pro ubytované taktéž zdarma. V zimním období poskytujeme ubytování pouze s polopenzí, v letní sezóně je i možnost ubytování se snídaní. Pro skupiny dětí je možno předem domluvit plnou penzi.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Turistika pro pěší, cyklisty a běžkaře

Nedaleko penzionu je nástup na cyklostezky, turistické trasy a lyžařskou magistrálu.
 
Potenciální cíle výletů :

 •     k přehradě Souš (cca 7km)
 •     do Bedřichova (cca 25km) , na Kristiánov a Novou Louku
 •     k Protržené přehradě (cca 12km)
 •     na nejvyšší horu Jizerských hor - Smrk (cca 20km)
 •     na Smědavskou chatu, do Hejnic, Lázní Libverda, Nového Města pod Smrkem a Frýdlantu
 •     do Harrachova a dále do Krkonoš
 •     na rozhlednu Stěpánku (cca 3km) a Pasek nad Jizerou
 •     do osady Jizerka (cca 10km), dále do polského Orle, Swieradowa Zdroje a Sklarske Poreby

Sjezdové lyžování

Pro začínající a rekreační lyžaře je k dispozici cca 500 metrů od chaty menší vlek se sjezdovkou. Pro náročnější lyžaře doporučujeme návštěvu Areálu U Čápa na Příchovicích (cca 2km), popř. Areál v Rejdicích (cca 5km) se sedačkovou lanovkou. Můžete také navštívit větší lyžařská střediska - Paseky nad Jizerou (cca 10km), Tanvaldský Špičák (cca 10km), Harrachov (cca 12km) nebo Rokytnici nad Jizerou (cca 25km).

Výlet vlakem

Nedaleko je také železniční stanice v Kořenově, nástupní stanice na vyhlášenou ozubnicovou tra?, tzv. Zubačku, vedoucí z Tanvaldu do Harrachova. Vlakem se můžete svést po nově zrekonstruované trati až do Polska.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI