Martinova bouda

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion Martinova bouda leží 800 m n.m. v obci Benecko v nádherné přírodě uprostřed Krkonoš, nejvyššího pohoří České republiky. Ubytování poskytujeme v 1. patře našeho rodinného penzionu v celkem 11 pokojích kapacitou 28 lůžek a 6 přistýlek. V jeho levé části jsou pokoje s umyvadlem s teplou a studenou vodou, skříní a křeslem se stolkem. Ubytování ve dvou cenových kategoriích ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se sprchou a WC, nebo s umyvadlem a sprchou a WC na chodbě. Hosté si s sebou mohou vzít i psa. Pro hosty jsou jídla servírována v příjemném prostředí restaurace s krbem, dále je k dispozici formanka, místnost se satelitním příjmem TV a v létě terasa s venkovním krbem. Okolí poskytuje v letním období klidné prostředí pro rodinnou rekreaci, báječnou příležitost pro pěší turistiku, odpočinek, výlety na horských kolech i jízdu na koních. V zimě ideální běžecké terény, sjezdovky s večerním lyžováním a lyžařské školy v těsné blízkosti. Penzion Martinova bouda je členem sdružení, které poskytuje ubytovaným hostům slevy na vleky a další služby.

 

Restaurace

Přímo v penzionu Martinova bouda je stylová restaurace s krbem. V penzionu je možno se stravovat formou polopenze, nebo plné penze. V hlavní sezoně je snídaně podávána formou švédského buffe. V hlavní sezóně mají hosté výběr také z hotových jídel, minutkové kuchyně, z několika druhů točených piv, kvalitních lahvových Moravských vín, destilátů a nealko nápojů. Pro ubytované hosty je k dispozici rovněž Formanka, známá také jako Benecký šenk, a jídelní místnost s barem a plazmovým TV se satelitním příjmem. V letních měsících je také možnost využití venkovní terasy s krbem.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI