Martinova bouda

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion Martinova bouda leží 800 m n.m. v obci Benecko v nádherné přírodě uprostřed Krkonoš, nejvyššího pohoří České republiky. Ubytování poskytujeme v 1. patře našeho rodinného penzionu v celkem 11 pokojích kapacitou 28 lůžek a 6 přistýlek. V jeho levé části jsou pokoje s umyvadlem s teplou a studenou vodou, skříní a křeslem se stolkem. Ubytování ve dvou cenových kategoriích ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se sprchou a WC, nebo s umyvadlem a sprchou a WC na chodbě. Hosté si s sebou mohou vzít i psa. Pro hosty jsou jídla servírována v příjemném prostředí restaurace s krbem, dále je k dispozici formanka, místnost se satelitním příjmem TV a v létě terasa s venkovním krbem. Okolí poskytuje v letním období klidné prostředí pro rodinnou rekreaci, báječnou příležitost pro pěší turistiku, odpočinek, výlety na horských kolech i jízdu na koních. V zimě ideální běžecké terény, sjezdovky s večerním lyžováním a lyžařské školy v těsné blízkosti. Penzion Martinova bouda je členem sdružení, které poskytuje ubytovaným hostům slevy na vleky a další služby.

 

Restaurace

Přímo v penzionu Martinova bouda je stylová restaurace s krbem. V penzionu je možno se stravovat formou polopenze, nebo plné penze. V hlavní sezoně je snídaně podávána formou švédského buffe. V hlavní sezóně mají hosté výběr také z hotových jídel, minutkové kuchyně, z několika druhů točených piv, kvalitních lahvových Moravských vín, destilátů a nealko nápojů. Pro ubytované hosty je k dispozici rovněž Formanka, známá také jako Benecký šenk, a jídelní místnost s barem a plazmovým TV se satelitním příjmem. V letních měsících je také možnost využití venkovní terasy s krbem.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI