Pension Alexander

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nás pension naleznete v Jilemnici, ve městě s bohatou kulturní a sportovní minulostí. Město Jilemnice Vám nabízí mnoho kulturního a sportovního vyžití. Naleznete u nás zámek se stálou expozicí historie českého lyžování a pohyblivým betlémem, unikátní hodiny na městské radnici, kostel sv. Vavřince, galerii, kavárny a vinárny, ale i plavecký bazén se saunou, solárium, fitness, spinning a aerobic studio, minigolf, tenisové a volejbalové kurty. I mladší generace zde nalezne nespočet možností nočního života. V zimní sezóně je pro Vás připraveno přímo v Jilemnici cca 25 km upravených běžeckých tratí. Pro milovníky sjezdového lyžování může blízké okolí nabídnout mnoho sjezdových tratí - Benecko, Špindlerův Mlýn, Mísečky a pro děti - Hrabačov, který je vzdálen asi 2 km od pensionu.

Nabízíme Vám ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchou, televizí se satelitním přijímačem, některé pokoje jsou včetně balkónu. Na pensionu je k dispozici WI-FI. Můžete si u nás také uschovat svá kola či lyže. V restauraci s barem a tanečním parketem nabízíme speciality krkonošské a mezinárodní kuchyně, jídla na objednávku, rybí a kuřecí speciality.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI