Pension Alexander

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nás pension naleznete v Jilemnici, ve městě s bohatou kulturní a sportovní minulostí. Město Jilemnice Vám nabízí mnoho kulturního a sportovního vyžití. Naleznete u nás zámek se stálou expozicí historie českého lyžování a pohyblivým betlémem, unikátní hodiny na městské radnici, kostel sv. Vavřince, galerii, kavárny a vinárny, ale i plavecký bazén se saunou, solárium, fitness, spinning a aerobic studio, minigolf, tenisové a volejbalové kurty. I mladší generace zde nalezne nespočet možností nočního života. V zimní sezóně je pro Vás připraveno přímo v Jilemnici cca 25 km upravených běžeckých tratí. Pro milovníky sjezdového lyžování může blízké okolí nabídnout mnoho sjezdových tratí - Benecko, Špindlerův Mlýn, Mísečky a pro děti - Hrabačov, který je vzdálen asi 2 km od pensionu.

Nabízíme Vám ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchou, televizí se satelitním přijímačem, některé pokoje jsou včetně balkónu. Na pensionu je k dispozici WI-FI. Můžete si u nás také uschovat svá kola či lyže. V restauraci s barem a tanečním parketem nabízíme speciality krkonošské a mezinárodní kuchyně, jídla na objednávku, rybí a kuřecí speciality.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI