Pension Berounka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

v dvoupokojovém apartmánu se zvláštním vchodem, kde je možnost až 7 lůžek. Nachází se v Albrechticích v Jizerských Horách, poblíž Tanvaldského Špičáku. Nacházejícího se v horní části Albrechtic na Mariánské hoře. Pokoje jsou komfortně zařízeny dřevěným nábytkem a jsou laděny do teplých, příjemných barev. Na pokojích je vlastní koupelna s toaletou, samozřejmostí jsou šampóny, mýdla, toaletní papír a ložní prádlo (pouze v případě, že v našem pensionu chcete pobýt jen jednu noc, připočítáváme si k ceně 80,-Kč / osoba.Dále je samozřejmostí připojení na internet, v celém našem objektu přes wifi.

Pension Berounka je vybaven společenskou odpočinkovou místností s velkou plazmovou televizí (např. pro sportovní přenosy máme taktéž nadměrnou TV přímo v restauraci), pro zábavu nabízíme také stolní tenis a šipky,petanque, badminton a v neposlední řadě tolik našimi hosty oblíbený stolní fotbálek!

V prostorách pensionu je Vám dále k dispozici lyžárna, zahrada o rozloze 500 m2 s ohništěm, venkovní bazén parkoviště pro 20 vozů a v letních měsících přímo na našem pozemku malá ,,ZOO,, pro děti.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI