Pension Berounka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

v dvoupokojovém apartmánu se zvláštním vchodem, kde je možnost až 7 lůžek. Nachází se v Albrechticích v Jizerských Horách, poblíž Tanvaldského Špičáku. Nacházejícího se v horní části Albrechtic na Mariánské hoře. Pokoje jsou komfortně zařízeny dřevěným nábytkem a jsou laděny do teplých, příjemných barev. Na pokojích je vlastní koupelna s toaletou, samozřejmostí jsou šampóny, mýdla, toaletní papír a ložní prádlo (pouze v případě, že v našem pensionu chcete pobýt jen jednu noc, připočítáváme si k ceně 80,-Kč / osoba.Dále je samozřejmostí připojení na internet, v celém našem objektu přes wifi.

Pension Berounka je vybaven společenskou odpočinkovou místností s velkou plazmovou televizí (např. pro sportovní přenosy máme taktéž nadměrnou TV přímo v restauraci), pro zábavu nabízíme také stolní tenis a šipky,petanque, badminton a v neposlední řadě tolik našimi hosty oblíbený stolní fotbálek!

V prostorách pensionu je Vám dále k dispozici lyžárna, zahrada o rozloze 500 m2 s ohništěm, venkovní bazén parkoviště pro 20 vozů a v letních měsících přímo na našem pozemku malá ,,ZOO,, pro děti.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI