Pension Blažek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí Jizerských hor, v nově zrekonstruovaném pensionu Josef Blažek v Antonínově - Josefův Důl. Penzion je zařízený pro větší skupiny návštěvníků jako jsou školy v přírodě, ale je vhodný i pro rodinnou rekreaci. Dobrou zkušenost máme s ubytováním penzistů. Celková kapacita pensionu Josef Blažek je 30 míst k ubytování. Všech 11 pokojů je zařízeno standardním vybavením. Část pokojů je vybaveno vlastním sociálním zařízením, pro ostatní pokoje jsou k dispozici sociální zařízení na patře. Některé pokoje jsou vybaveny vlastním kuchyňským koutem. Součástí penzionu je jídelna a společenská místnost s TV SAT. V letním období je možné posedět na venkovní terase, k dispozici je venkovní gril a přírodní ohniště. Lokalita je zajímavá pro celoroční vyžití, přesto nejoblíbenější je v zimním období pro dostupnost lyžařských vleků a dobře udržované lyžařské stopy.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Turistické středisko Antonínov - Josefův Důl se nachází v Libereckém kraji poblíž měst Jablonec nad Nisou a Tanvald. Právem je považováno bránou do Jizerských hor.

Náš pension naleznete pouhých 200 metrů od vlakové zastávky, pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili odkaz polohy pensionu na mapě.

Okolí

V letním období je velice oblíbenou a rozšířenou místní aktivitou turistika po dobře značených stezkách a pokud se nezastavíte před kopcovitým terénem budete spokojeni i s cyklistickými stezkami. Cyklopůjčovny i půjčovna lyží jsou v Josefově Dole a v Albrechticích. V horkých letních dnech oceníte veřejné koupaliště přímo v Josefově Dole.

V zimním období se lokalita návštěvníkům přímo vybízí k aktivně strávenému odpočinku. Běžecké trasy patří k hojně vyhledávaným pro dobře upravené stopy, dobrou dostupnost a pro úžasná přírodní panoramata. Tradičním každoročním závodem je vyhlášená Jizerská 50. Ale i zastánci "nemasových" lyžařských stop si vyberou klidnější trasy. Lyžařský vlek je pouhých 100 metrů od pensionu!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI