Pension Blažek

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí Jizerských hor, v nově zrekonstruovaném pensionu Josef Blažek v Antonínově - Josefův Důl. Penzion je zařízený pro větší skupiny návštěvníků jako jsou školy v přírodě, ale je vhodný i pro rodinnou rekreaci. Dobrou zkušenost máme s ubytováním penzistů. Celková kapacita pensionu Josef Blažek je 30 míst k ubytování. Všech 11 pokojů je zařízeno standardním vybavením. Část pokojů je vybaveno vlastním sociálním zařízením, pro ostatní pokoje jsou k dispozici sociální zařízení na patře. Některé pokoje jsou vybaveny vlastním kuchyňským koutem. Součástí penzionu je jídelna a společenská místnost s TV SAT. V letním období je možné posedět na venkovní terase, k dispozici je venkovní gril a přírodní ohniště. Lokalita je zajímavá pro celoroční vyžití, přesto nejoblíbenější je v zimním období pro dostupnost lyžařských vleků a dobře udržované lyžařské stopy.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Turistické středisko Antonínov - Josefův Důl se nachází v Libereckém kraji poblíž měst Jablonec nad Nisou a Tanvald. Právem je považováno bránou do Jizerských hor.

Náš pension naleznete pouhých 200 metrů od vlakové zastávky, pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili odkaz polohy pensionu na mapě.

Okolí

V letním období je velice oblíbenou a rozšířenou místní aktivitou turistika po dobře značených stezkách a pokud se nezastavíte před kopcovitým terénem budete spokojeni i s cyklistickými stezkami. Cyklopůjčovny i půjčovna lyží jsou v Josefově Dole a v Albrechticích. V horkých letních dnech oceníte veřejné koupaliště přímo v Josefově Dole.

V zimním období se lokalita návštěvníkům přímo vybízí k aktivně strávenému odpočinku. Běžecké trasy patří k hojně vyhledávaným pro dobře upravené stopy, dobrou dostupnost a pro úžasná přírodní panoramata. Tradičním každoročním závodem je vyhlášená Jizerská 50. Ale i zastánci "nemasových" lyžařských stop si vyberou klidnější trasy. Lyžařský vlek je pouhých 100 metrů od pensionu!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI