Pension Bobeš - Rokytnice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension s nadstandardním vybavením Vám nabízí klid a pohodu doslova pár metrů od městského centra. Nádherný výhled na panorama Lysé hory a Studenova můžete sledovat z vyhřívaného bazénu, stejně tak jako si můžete zahrát kuželky na jediné plně automatizované venkovní dráze v ČR. Sauna, stolní tenis, garáže pro klienty, parkování přímo u penzionu, venkovní krb s možností grilování, hřiště, letní terasa či půjčovna horských kol, lyží, snowboardů a dalšího sportovního vybavení je samozřejmostí! Vkusně zařízené pokoje, včetně TV-SAT a telefonu, spolu s kvalitní domácí kuchyní přímo vybízí k rodinné dovolené v kterémkoliv ročním období. A pokud váháte, kde zorganizovat školení pro Vaši firmu, svatbu, sraz přátel nebo víkend s fittness cvičením pro ženy pak věřte, že Bobeš je tím nejlepším řešením.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI