Pension Bobeš - Rokytnice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension s nadstandardním vybavením Vám nabízí klid a pohodu doslova pár metrů od městského centra. Nádherný výhled na panorama Lysé hory a Studenova můžete sledovat z vyhřívaného bazénu, stejně tak jako si můžete zahrát kuželky na jediné plně automatizované venkovní dráze v ČR. Sauna, stolní tenis, garáže pro klienty, parkování přímo u penzionu, venkovní krb s možností grilování, hřiště, letní terasa či půjčovna horských kol, lyží, snowboardů a dalšího sportovního vybavení je samozřejmostí! Vkusně zařízené pokoje, včetně TV-SAT a telefonu, spolu s kvalitní domácí kuchyní přímo vybízí k rodinné dovolené v kterémkoliv ročním období. A pokud váháte, kde zorganizovat školení pro Vaši firmu, svatbu, sraz přátel nebo víkend s fittness cvičením pro ženy pak věřte, že Bobeš je tím nejlepším řešením.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI