Pension City

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout pobyt v „PENSIONU CITY“ v Rokytnici nad Jizerou. Jedná se o dřívější rekreační zařízení KB, které mnozí znáte ze svých předchozích dovolených. Možnosti ubytování: 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím, kapacita ubytování je rozšířena o 3 pokoje, takže má nyní pension 26 lůžek – vhodné pro menší skupiny je možné využít i pro pořádání porad, školení ... v ceně ubytování jsou snídaně v podobě švédského stolu.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI