Pension City

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout pobyt v „PENSIONU CITY“ v Rokytnici nad Jizerou. Jedná se o dřívější rekreační zařízení KB, které mnozí znáte ze svých předchozích dovolených. Možnosti ubytování: 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím, kapacita ubytování je rozšířena o 3 pokoje, takže má nyní pension 26 lůžek – vhodné pro menší skupiny je možné využít i pro pořádání porad, školení ... v ceně ubytování jsou snídaně v podobě švédského stolu.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI