Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Pension Gloria

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension GLORIA*** je rodinný pension v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, na okraji města
Jablonce nad Nisou, známého výrobou skla a bižuterie. Okolí pensionu nabízí bezpočet výletů pro pěší turistiku, cykloturistiku, vodní sporty a koupání v jablonecké přehradě. U pensionu se nachází autobusové spojení, které Vás dopraví do 5km vzdáleného Bedřichova, střediska zimních sportů, kde mohou milovníci běžkařských tratí využít Jizerské magistrály známé také ze závodu " Jizerská 50". Po této magistrále je možno projet celé Jizerské hory směrem na Harrachov a dále do Krkonoš. V tomto středisku se nachází 8 vleků, osvětlené sjezdovky i s umělým zasněžením.

V Liberci (10 km) můžete navštívit rozsáhlou ZOO, zrekonstruovanou a rozšířenou botanickou zahradu a zábavný areál BABYLON s unikátním aquaparkem (soustava bazénů, tabogány, sauny, vířivky....), lunaparkem (pouťové atrakce, rodeo, stimulátory, videohry, bowling, laser game....), obchodním městečkem, bary, restauracemi, diskotékami aj. Doménou Liberce je známý Ještěd, kam se lze dopravit v létě i v zimě lanovkou. V Jizerských horách nacházíme jeden z nejkrásnějších lyžařských běžeckých areálů v Čechách.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI