Pension Harrachov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Harrachov Ubytování Penzion – v jednom z nejvýznamnějších horských středisek Krkonoš. Pension Harrachov nabízí nedaleko centra Harrachova ubytování, u autobusového nádraží, směrem k Mumlavským vodopádům. Harrachov hotel má velmi klidné, příjemné a romantické okolí.

Svou polohou a vybavením vyhovuje mladým lidem a sportovcům, rodinám s dětmi, hostům hledajícím klid a pohodu, i seniorům.

V létě je u Harachov Ubytování Pension ** plně k dispozici velká zahrada, **bazén, pískoviště, houpačky, možnost grilování a posezení u táboráku. V zimě blízkost lanovek, restaurací a pro děti velká zahrada – jedno velké sněhové hřiště.

Výborná poloha Harrachov penzionu umožňuje nejlepší podmínky k lyžování a snowboardingu – na lyžích přímo od pensionu, v létě pak k turistické trasy a cyklotrasy.

V okolí Harrachov penzion do 300 m je lanová dráha na Čertovu horu, lyžařské vleky, běžecké tratě, dětská hřiště, centrum města HARRACHOV, penziony a restaurace, kavárny a bary, obchody, lyžařské školy, půjčovny lyží a snowboardů, koupaliště, tenisové kurty, minigolf, půjčovny kol apod…

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI