Pension Hejnice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítá Vás penzion, který se nachází v centru malebného města Hejnice v Jizerských horách. Poloha pensionu je jako stvořená pro milovníky zimních sportů. K dispozici máme 2 – 4 lůžkové pokoje, apartmán, možnost přistýlky. Všechny pokoje vybaveny vlastním WC, koupelnou a TV se satelitním příjmem. Možnost vaření ve společné kuchyni (vybavení: sporák, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí).

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

OKOLÍ

- v dosahu 100m cukrárna, pekárna, samoobsluha, pošta, banka, restaurace, pizzerie, bar, diskotéka

- v dosahu 500m krásný kostel (Bazilika Navštívení Panny Marie) a kino

 

SPORT

- vybudované cyklostezky, turistické trasy a lyžařské trasy, v dosahu 100m sportovní areál (volejbal, nohejbal, skatepark)

- v dosahu 300m posilovna (aerobik, spinning, solárium, stolní tenis), v dosahu 1km koupaliště, tenisové kurty, minigolf
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI