Pension H&H

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme malý rodinný pension v klidné části Harrachova v těsné blízkosti lesních porostů, přesto nepříliš vzdálený od centra města a centra zimních sportů. Nabízíme: Ubytování - 3 dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím (WC + sprcha) s možnou přistýlkou 1 až 2 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem a pohodlnými lůžky s nočními stolky a individuálním osvětlením, trezorkem pro vaše cennosti, na přání telefonem i TV SAT +TV CZ. Poskytnuté ložní prádlo a ručníky jsou v ceně ubytování. Dětskou postýlku pro vaše maličké zapůjčíme zdarma. Celková kapacita – velmi těsně spolupracujeme s druhým, příbuzensky spojeným rodinným penzionem (čtyři místnosti s veškerým komfortem) a tak je pro Vás k dispozici kapacita 7 pokojů s 18 až 29 lůžky, jídelna max. 24 míst. Což vytváří dostatečný prostor pro Váš odpočinek i pohybové aktivity. Posezení v pensionu – společenská místnost v podlaží se střešními okny a zimní zahradou, vybavená pohodlnými křesílky, stoly, rohovou lavicí, televizí s TV SAT + TV CZ, stolní hry apod. k dispozici. Parkoviště – vyhrazené parkoviště v těsné blízkosti objektu vybavené osvětlením a individuálním elektronickým zabezpečovacím zařízením proti zcizení a manipulaci se zaparkovaným vozidlem. K zapůjčení jsou možné i mechanické prostředky proti zcizení (botičky, mechanický zámek volantu).

 

Letní nabídka:

Pobyt venku – na udržovaném trávníku, kdy k dispozici je zahradní nábytek. Samozřejmě je možné i opalování na dece apod. Také je možný pohodlný odpočinek i ve stínu vzrostlých stromů a houpací síti nebo při soutoku dvou horských říček. Velký udržovaný trávník samozřejmě umožňuje i různé pohybové aktivity.

Táborový oheň – kdo chce prožít romantiku táborového ohně, má k dispozici tábořiště s ohništěm a zásobou suchého dřeva.

Zapůjčíme – pro výlety na kole tři horská kola (větší množství zprostředkujeme, nebo pro vaše soukromé zajistíme bezpečné uložení). Pro vaše hry na velkém udržovaném trávníku zapůjčíme míče, bedmington, pomalý tenis a petang apod..

Pro děti – máme k dispozici dětské pískoviště s hračkami, houpačky, dětské brouzdaliště, cyklotrialové kolo a hlavně mnoho volného prostoru pro dětské hry bez nebezpečí jejich ohrožení dopravními prostředky.

Pro vaše výlety pro pěší vycházky i větší tůry nabízíme mapy blízkého i vzdáleného okolí i popisy některých tras. Pro výlety na kolech nabízíme k zapůjčení návrhy tras s popisem, vzdálenostními a časovými údaji včetně jejich profilů.

Pro výlety autem do blízkého i vzdálenějšího okolí za zajímavostmi a pamětihodnostmi zapůjčíme kopii z našeho bedekru. Doporučujeme navštívit prodejní trhy v polské Jelení Hoře.

Zimní nabídka:

Bonus klub - na lanovky a vleky Sportovního areálu poskytujeme v rámci Harrachovského bonus klubu slevy 15% pro všechny druhy jízdenek.

Vlek – provazový lyžařský vlek pro děti i dospělé vhodný pro výuku lyžování s nočním osvětlením 60m od pensionu.

Pro děti – velký prostor pro dětské zimní hry, sáňky, boby apod. k zapůjčení v ceně.

Pro vaše výlety - pro tůry nabízíme mapy blízkého i vzdáleného okolí i popisy některých tras.

Zajistíme – lyžařského učitele i vypůjčení sportovní výbavy.

Možnosti stravování:

Snídaně – od 8:00 hodin na základě předchozí dohody (dřívější termín je možný, za předpokladu konzumace pečiva z předchozího dne). Možné je zvolit snídaně malé “Continental”, obsahující nápoje (káva, čaj nebo mléko), pečivo, máslo a marmelády, nebo velké “Continental +”, kde malá snídaně je doplněna o salámy, sýry, vajíčka, paštiky, ovoce nebo sladké pečivo apod.

Kuchyňka – možnost vlastní vaření ve společné kuchyňce. K dispozici je elektrická varná deska, mikrovlnná trouba, potřebné kuchyňské a porcelánové nádobí, lednice pro případné vaše potraviny. Umytí upotřebeného nádobí zajišťujeme.

Občerstvení – ve volně přístupné lednici je samoobslužně k dispozici průběžně doplňovaný sortiment nealkoholických nápojů (minerálka, Cola, Fanta apod.) a pivo v plechu (Plzeň a Gambrinus). Varná konvice i automat na kávu umožňuje zhotovení i teplých nápojů.

Restaurace – Harrachov nabízí přes 60 restaurací a hotelů které poskytují gastronomické služby. V okruhu 300 m od našeho penzionu je k dispozici šest restaurací s dobrou kuchyní a bohatou nabídkou.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI