Pension H&H

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme malý rodinný pension v klidné části Harrachova v těsné blízkosti lesních porostů, přesto nepříliš vzdálený od centra města a centra zimních sportů. Nabízíme: Ubytování - 3 dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím (WC + sprcha) s možnou přistýlkou 1 až 2 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem a pohodlnými lůžky s nočními stolky a individuálním osvětlením, trezorkem pro vaše cennosti, na přání telefonem i TV SAT +TV CZ. Poskytnuté ložní prádlo a ručníky jsou v ceně ubytování. Dětskou postýlku pro vaše maličké zapůjčíme zdarma. Celková kapacita – velmi těsně spolupracujeme s druhým, příbuzensky spojeným rodinným penzionem (čtyři místnosti s veškerým komfortem) a tak je pro Vás k dispozici kapacita 7 pokojů s 18 až 29 lůžky, jídelna max. 24 míst. Což vytváří dostatečný prostor pro Váš odpočinek i pohybové aktivity. Posezení v pensionu – společenská místnost v podlaží se střešními okny a zimní zahradou, vybavená pohodlnými křesílky, stoly, rohovou lavicí, televizí s TV SAT + TV CZ, stolní hry apod. k dispozici. Parkoviště – vyhrazené parkoviště v těsné blízkosti objektu vybavené osvětlením a individuálním elektronickým zabezpečovacím zařízením proti zcizení a manipulaci se zaparkovaným vozidlem. K zapůjčení jsou možné i mechanické prostředky proti zcizení (botičky, mechanický zámek volantu).

 

Letní nabídka:

Pobyt venku – na udržovaném trávníku, kdy k dispozici je zahradní nábytek. Samozřejmě je možné i opalování na dece apod. Také je možný pohodlný odpočinek i ve stínu vzrostlých stromů a houpací síti nebo při soutoku dvou horských říček. Velký udržovaný trávník samozřejmě umožňuje i různé pohybové aktivity.

Táborový oheň – kdo chce prožít romantiku táborového ohně, má k dispozici tábořiště s ohništěm a zásobou suchého dřeva.

Zapůjčíme – pro výlety na kole tři horská kola (větší množství zprostředkujeme, nebo pro vaše soukromé zajistíme bezpečné uložení). Pro vaše hry na velkém udržovaném trávníku zapůjčíme míče, bedmington, pomalý tenis a petang apod..

Pro děti – máme k dispozici dětské pískoviště s hračkami, houpačky, dětské brouzdaliště, cyklotrialové kolo a hlavně mnoho volného prostoru pro dětské hry bez nebezpečí jejich ohrožení dopravními prostředky.

Pro vaše výlety pro pěší vycházky i větší tůry nabízíme mapy blízkého i vzdáleného okolí i popisy některých tras. Pro výlety na kolech nabízíme k zapůjčení návrhy tras s popisem, vzdálenostními a časovými údaji včetně jejich profilů.

Pro výlety autem do blízkého i vzdálenějšího okolí za zajímavostmi a pamětihodnostmi zapůjčíme kopii z našeho bedekru. Doporučujeme navštívit prodejní trhy v polské Jelení Hoře.

Zimní nabídka:

Bonus klub - na lanovky a vleky Sportovního areálu poskytujeme v rámci Harrachovského bonus klubu slevy 15% pro všechny druhy jízdenek.

Vlek – provazový lyžařský vlek pro děti i dospělé vhodný pro výuku lyžování s nočním osvětlením 60m od pensionu.

Pro děti – velký prostor pro dětské zimní hry, sáňky, boby apod. k zapůjčení v ceně.

Pro vaše výlety - pro tůry nabízíme mapy blízkého i vzdáleného okolí i popisy některých tras.

Zajistíme – lyžařského učitele i vypůjčení sportovní výbavy.

Možnosti stravování:

Snídaně – od 8:00 hodin na základě předchozí dohody (dřívější termín je možný, za předpokladu konzumace pečiva z předchozího dne). Možné je zvolit snídaně malé “Continental”, obsahující nápoje (káva, čaj nebo mléko), pečivo, máslo a marmelády, nebo velké “Continental +”, kde malá snídaně je doplněna o salámy, sýry, vajíčka, paštiky, ovoce nebo sladké pečivo apod.

Kuchyňka – možnost vlastní vaření ve společné kuchyňce. K dispozici je elektrická varná deska, mikrovlnná trouba, potřebné kuchyňské a porcelánové nádobí, lednice pro případné vaše potraviny. Umytí upotřebeného nádobí zajišťujeme.

Občerstvení – ve volně přístupné lednici je samoobslužně k dispozici průběžně doplňovaný sortiment nealkoholických nápojů (minerálka, Cola, Fanta apod.) a pivo v plechu (Plzeň a Gambrinus). Varná konvice i automat na kávu umožňuje zhotovení i teplých nápojů.

Restaurace – Harrachov nabízí přes 60 restaurací a hotelů které poskytují gastronomické služby. V okruhu 300 m od našeho penzionu je k dispozici šest restaurací s dobrou kuchyní a bohatou nabídkou.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI