Pension Holubec

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hledáte ubytování s příjemnou atmosférou rodinného typu? Pension Holubec je tady právě pro Vás. Nabízíme ubytování ve vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a v jednom rodinném apartmánu. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a ledničkou. Pro naše nejmenší návštěvníky rádi připravíme dětskou postýlku (samozřejmě bez příplatku). Hostům je k dispozici jídelna s kuchyňským koutem (vč. vybavení) a společenská místnost se stolním tenisem a dětským koutkem. Příjemnou atmosféru v jídelně dotvářejí kachlová kamna. V jídelně je k dispozici dětská jídelní židlička. Posezení na terase s výhledem do kraje je také velmi příjemné, pro Vaši pohodu a relax jsou připravena i lehátka. Na terase je umístěn velký litinový gril, který je našim hostům taktéž k dispozici. Hlavně je ale na terase hostům – a pochopitelně nejen těm nejmenším - k dispozici bazén (ca 5 × 5 metrů). Zimní návštěvníci obzvláště ocení prostornou šatnu s vyhřívanými botníky. Pro Vaše lyže či kola je připravena uzamykatelná lyžárna, motorky je možno parkovat v garáži. Na tůru Vám rádi zapůjčíme odpružené trekingové hole. V celém objektu je k dispozici WIFI připojení.

 

(Nejen) pro děti nabízíme bohaté venkovní vyžití – megatrampolína (o průměru 4,5 m) čeká i na dospělé, dětský zahradní domeček, klouzačka, houpačka, pískoviště a zatravněné hřiště s parametry např. pro amatérský badminton či volejbal (vybavení Vám rádi půjčíme). Na fotbalové fandy čekají venku dvě branky na minifotbálek a v jídelně pak i stolní fotbal. Kdo před grilem na terase raději upřednostní přírodu, nabízíme i venkovní ohniště.

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI